Infrasauna

17. dubna 2014 v 9:41 |  VŠE O SAUNOVÁNÍ


Infrasauny spatřily světlo světa teprve ve dvacátém století. Pracují na principu využívání infračerveného záření, které prohřeje naše svalové tkáně do hloubky a zbaví je toxických škodlivin.
Infralampy v infrasaunách jsou velmi efektivní, takzvané "infrateplo" totiž může leckoho zbavit nejen nepříjemné celulitidy, ale uvolní namožené svalstvo, pomůže od úporné bolesti kloubů a samozřejmě také vyplaví endorfiny. Jinými slovy, budete se cítit opravdu skvěle jak na těle, tak bude potěšena i vaše duše. Pokud trpíte potížemi kardiovaskulární soustavy, nemáte zrovna v pořádku imunitu nebo jen chcete donutit váhu, aby ukazovala nižší číslo, je infrasauna určitě správnou volbou.
Infrasauna je řešením hlavně pro ty, kteří si ze zdravotních důvodů nemohou dovolit vstoupit do klasické finské sauny. Tedy lidé, kteří mají například potíže se srdcem, krevním oběhem nebo je třeba zrovna teď sužuje chřipka či nachlazení a neradi by asi trávili čas sprchováním se ve studené vodě, která je průvodním jevem finské sauny.
Takzvané "suché teplo" infrasauny pomůže i při artróze nebo tehdy, když se potřebujeme třeba po těžkém úrazu dostat zpět do formy. V INFRASAUNĚ POBÝVEJTE 30 - 40 MINUT

Nevýhodou infrasauny je poměrně dlouhá doba, kterou bychom v ní měli strávit. Jeden cyklus saunování totiž vyjde na zhruba třicet minut, což je obecně třikrát více než v případě klasické finské sauny. Infrasauna je vhodná spíše jako příprava na cvičení nebo masáž, finská sauna budiž doporučena všem, kteří usilují o očistu svého organismu a duševní odpočinek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stavkovanie stavkovanie | 16. září 2016 v 16:12 | Reagovat

Nyní je také na infrasauny velká sleva http://slevovykupon.net/p/pospeste-pro-3000-kc-slevy-na-infrasaunu/ ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama