Tlusté střevo

8. října 2011 v 12:31 |  DETOXIKACE

Trpíte na časté nachlazení - rýmu, kašel, zahlenění? Příčinu hledejte ve svém tlustém střevě... Jak to? Tlusté střevo je totiž stavebním kamenem našeho zdraví, čím zdravější tlusté střevo, tím odolnější imunitní systém. Čím více se stravujete "nepřírodně", tím více namáháte (nejen) své střeva. Detoxikace neboli očista tlustého střeva by měla být dnes základem pro udržení zdraví.
· Očista střeva
Léčivá rostlina juka obsahuje tzv. přírodní saponiny, které střevo dokonale vyčistí - Pure Yucca. Tato rostlinka je opravdu velmi účinná, byť její účinek nastupuje pozvolna. Druhou vhodnou rostlinou je nopal, který má nejen čistící schopnost, ale dokáže zharmonizovat celý zažívací trakt a může se užívat dlouhodoběji i jako prevence - Nopalin.
· Odvod toxických látek
Při detoxikaci důsledně dbejte na zvýšený příjem antioxidantů, které odvádějí z těla volné radikály. Při detoxikaci se vyplavování škodlivin a odpadních látek výrazně zvyšuje. Kdybyste tělu s jejich odstraněním nepomohli, zamoříte si s nimi tělo ještě více. Komplex silných antioxidantů obsahuje produkt Mega Protect či Protect.
· Podpořte zdravou mikroflóru
Kvalitní a zdravá mikroflóry pomáhá udržet rovnováhu mezi všemi mikroorganismy v trávicím traktu. Dopřejte si kvalitní příznivé bakterie, tzv. probiotika - AC Zymes, Acydophilus s psyliem nebo Probio Balance.
· Zabraňte překyselení organismu
Překyselený organismu je příčinou řady nemocí a výrazně ovlivňuje vnitřní prostředí. Výborné zkušenosti máme s tekutým chlorofylem, který se ředí do vody nebo čaje - Liquid Chlorophyll.

Přípravky uvedené v tomto článku lze zakoupit na www.extrakt.cz
Materiál k tomuto článku byl čerpán z www.prirodnicestou.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama