Plíce

8. října 2011 v 12:58 |  DETOXIKACE

Plíce jsou místem, kde probíhá dýchání a tvoří se zde energie. Náš dýchací orgán zpracovává rovněž tekutiny v těle, řídí difúzi a sestup, hlas a výkonnost. Zevně chrání, kontrolují kůži a ochlupení.

Když mají plíce problém
Pokud plíce dokonale nefungují, máte slabší dech a řeč. K dýchání musíte vynaložit více úsilí a kašlete. Poruchy funkce plic se projevují dušností při námaze, astmatem nebo záchvaty kašle. Plicní potíže signalizují otoky v obličeji, ucpaný nos, svědění a hleny v nose, krvácení z nosu, choroby žilního systému, ekzémy hlavně v loketní jamce a praskající kůže. Člověk má tichý hlas nebo ho úplně ztrácí, nerad mluví a často zívá. Narušená energie plic a jejich párového orgánu tlustého střeva se projevuje rovněž bolestí v ramenech, bolestí a změnami na palcích u ruky a chladem či horkem v předloktí. Znečištění plic se vyznačuje i nepřirozeným sezením a vytočením rukou položených na stehnech a vyhrnováním rukávů.

Čím se poškozují plíce
Přirozenou dráhu plic narušuje špatný životní sil, málo spánku, povrchové dýchání, suchý a vzduch vítr. Na plíce špatně působí smutek, pláč, hoře, melancholie, deprese, stres a psychické napětí. Především koncentrované mléko a mléčné výrobky způsobují zahleňování. A samozřejmě všeobecně známé kouření a pobyt v zakouřených místnostech jim nepřidá vůbec nic dobrého.

Plíce a tlusté střevo tvoří jeden párový orgán
Pokud máte zahleněné plíce, máte zanešená a zahleněná střeva. Tento pár je naší tvárností, schopností aklimatizace a pamětí. Jde o vylučovací orgány - zbytky potravy, vzduch. Špatný stav dýchací soustavy a vznik alergií ukazuje na problémy tlustého střeva.

Očista plic
Plíce se zrcadlí ve tvářích, charakterizuje je živel kov. Pro očistu je nejlepší podzim - od poloviny září do poloviny listopadu.
Pravidelnou detoxikaci plic by měli provádět především astmatici, jejichž zahleněné plíce znemožňují správné dýchání, kuřáci, kterým nikotin vážně poškozuje zdraví plic a lidé, kteří prodělali v minulosti zánět plic.
  • Účinnou detoxikací od škodlivých látek je tekutý chlorofyl z vojtěšky - Liquid Chlorophyl, který kromě detoxikace zlepšuje dýchání nebo spolehlivě brání překyselení organismu.
  • Jelikož detoxikace plic probíhá v závislosti na pročištění tlustého střeva, přísun probiotických bakterií je nezbytnou součástí posílení plic i střev.
  • Skvělé detoxikační účinky na plíce mají ovocné šťávy. Činnost plic pozitivně ovlivňuje ZenThonic, který kromě zázračného mangostanu obsahuje celou řadu dalších léčivých šťáv a aktivuje protizánětlivé a samoléčivé mechanismy organismu.
  • Nezbytnou součástí každé očisty je dostatečný příjem antioxidantů. Smokerade je komplex antioxidantů, které společně tvoří ochranu proti rakovinotvorným látkám a ochraňují srdce a cévy, které kuřáci značně namáhají. Výkonnost plic a přenos kyslíku účinně zvyšuje léčivá rostlina ženšen korejský - Panax Ginseng.
  • Nejen nahromaděné toxické látky, ale i obezita zbytečně zatěžuje plíce. Obezita navíc zapříčiňuje, že v plicích se začnou hromadit tekutiny, čehož důsledkem nastávají výrazně problémy s dýcháním. Slim Formula obsahuje kromě termoregulačních složek podporující přirozené hubnutí také nopal, který účinně podporuje metabolismus a harmonizuje celý
Barva šedá, stříbrná a kovová. Plíce léčí a podporuje čerstvý vzduch, dechová cvičení, inhalace roztoků ze soli a bylin, pohyb, cvičení a pocení. Plíce posílí štěstí, jistota, stabilita a pozitivní praktičnost.


Přípravky uvedené v tomto článku lze zakoupit na www.extrakt.cz
Materiál k tomuto článku byl čerpán z www.prirodnicestou.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama