III Císařovna

9. března 2011 v 13:19 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ


O TOBĚ
Dar
Stojíte nohama pevně na zemi, žijete naplno přítomností. Pokud máte trvalý vztah, oživujete jej nyní vitalitou, díky tomu zažíváte nyní s partnerem nezapomenutelné chvíle.
Váš přístup ke každodenním povinnostem je v tomto období velmi nápaditý a tvořiví. Ať se pustíte do čehokoli bude se vám dařit. Tvořivost je principem této karty. Nejedná se však jen o tvořivost ve smyslu umění, ale i o jedinečný přístup k řešení problémů a životu vůbec. Objeví-li se ve výkladu karta Císařovny, ustupuje proces myšlení do pozadí. Měli by jste se vnitřně uvolnit, oddat se příjemným činnostem a být připraveni přijmout inspirace, která k vám prostřednictvím Císařovny proudí.
Výzva
Přichází k vám varování, aby jste nepotlačovali tvůrčí energii, která k vám proudí. Přestali jste své tělo vnímat jako zdroj radosti, vaše city ochladly a stáhly se někam hluboko do nitra duše. Je také možné, že máte problémy v sexuální oblasti. Může jít o frigiditu, impotenci, neplodnost nebo ztrátu zájmu o sex. Mezi další možnosti výkladu připadají v úvahu interrupce nebo naopak nechtěné těhotenství.
O PARTNEROVI
Dar
Partner se vůči vám projevuje milujícím, citově vřelým způsobem, ať už jde o muže, či ženu. Ve všem co dělá, co říká, se projevuje princip ženství. Na každém kroku vám dává najevo svou hlubokou lásku. Pokud se dostanete do potíží, je připraven udělat vše pro to, aby vám pomohl. Avšak přes všechny tyto kvality vám nedovolí , abyste jej zneužívali nebo se jím snažili manipulovat. Dále je váš partner silnou, nezávislou osobností. Jeho síla spočívá v jeho silně vyvinuté smyslnosti.
Není schopen vnímat sex bez lásky, dává se vám se vším všudy, beze strachu. Na každý váš i ten nejjemnější dotek, otevřený citový projev, reaguje bez jakýchkoli zábran.
Výzva
Obrácená karta Císařovny může symbolizovat promiskuitního partnera nebo člověka, který trpí potížemi v sexuální oblasti. Pokud si myslíte, že by se vás mohla týkat jedna ze zmíněných možností, pak je pravděpodobné, že jste ve vztahu zneužíváni, a že vás partner skutečně nemiluje. Když jste spolu, asi je vám dobře a nenudíte se, protože tato karta v každém případě naznačuje, že se jedná o někoho, kdo je schopen vám dočasně poskytnout potěšení. V nejhorším případě buďte připraveni na to, že váš partner, ať žena, či muž je chladnokrevným Don Juanem, který si s vámi jen pohrává.
Vztahuje-li se tato karta k dlouhodobému vztahu, pak by sexuální problémy, které váš partner prožíval, již měly být na ústupu, s výjimkou lékařsky potvrzené diagnózy neplodnosti. V každém případě nic nezkazíte, když vyhledáte odbornou pomoc.
Problém, který ve vztahu prožíváte, nemá nic společného s nedostatkem partnerovy lásky, naopak potřebuje jeho zvýšenou potřebu lásky, otevřeně projevovaných citů a vzájemného porozumění.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Karta Císařovny vypovídající o vztahu symbolizuje uspokojení a radost. Klíčovými slovy jsou trvalý cit a naplnění. Vypovídá o přijetí zodpovědnosti za vztah, a oba partneři jej považují za dlouhodobý. Císařovna je také symbolem tvůrčího procesu, což naznačuje založení rodiny. S touto kartou je totiž neoddělitelně spojeno těhotenství, narození a růst. Jestliže dětí mít nechcete, nemůžete, nebo je tato možnost vyloučena z jiných důvodů, přijde prostřednictvím vašeho vztahu možnost zrození jiného "dítěte". Například spolu můžete začít podnikat nebo budovat a tím si vytvořit společnou základnu pro společnou budoucnost.
Císařovna je také často spojována s materiálním zabezpečením a domovem. Oba se snažíte vytvořit si kolem sebe příjemné prostředí, pro společně strávené chvíle. Rádi si pochutnáváte na lahodných jídlech a kvalitním pití. Oba si rádi užíváte. K tomu patří světlo svíček, vonné oleje nebo tyčinky, příjemná hudba. To vše pravděpodobně patří k vašemu milování. Není třeba dodávat, že jste oba svým sexuálním vztahem pohlceni, protože každý z vás je velmi citlivý na dotek toho druhého.
Výzva
Váš vztah se ocitl na slepé koleji, ať děláte cokoli, zdá se, že to nemůže být nikdy správně. A je pro to několik důvodů. Pokud oba toužíte po dítěti a ono nepřichází, možná, že v tomto období prožíváte své zklamání nejsilněji. Jako byste oba cítili, že váš vztah je bez dítěte neúplný. Je také možné, že vaše touha po dítěti natolik oslepila vaše vnímání, že už si nejste schopni vašeho vztahu dostatečně vážit.
Na druhé straně je možné, že jste se dostali do finančních obtíží. Pociťujete velké napětí, protože máte dojem, že se vám něco vymyká z podkontroly. Nezoufejte, nemůže být jinak, než že po zimě přichází jaro a vaše situace se změní, i když tento proces může být pomalejší, ale věřte, že přijde.
O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Blíží se období materiálního růstu a vývoje. Čeká vás období hojnosti, kdy budete sklízet ovoce ze své minulosti, ať už se to týká vztahů nebo vaší profese.Pokud jste sami, bez partnera, neděláte si s tím hlavu, váš pocit, že je svět nádherný, že stojí za to žít, vás naplˇuje radostí.
Výzva
Tato fáze je spojena s omezením a potížemi, neklidem a zármutkem. Máte pocit citového vyčerpání, jako by jste už neměli z čeho dávat. Je zde také možnost ukončení pro vás důležitého vztahu a vy se nyní potýkáte s nesnesitelnou bolestí.
Vzpomeňte si však na Císařovnu a její věčně se proměňující tvář v přírodě. Věřte, že ruku v ruce s prožívanou bolestí přicházejí současně radostné začátky.

ČERPÁNO Z KNIHY TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama