II Velekněžka

9. března 2011 v 17:07 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ


II
VELEKNĚŽKA
O TOBĚ
Dar
V tomto období dosahuje vaše intuitivní vnímání velké síly a citlivosti. Možná se vám zdají živé sny, protože vaše nevědomí začíná vysílat na povrch vašeho vědomí dosud ukrývané obrazy. Tato karta vám klade na srdce, abyste jim věnovali soustředěnou pozornost, a to i v případě, že se vám budou zdát na první pohled podivné a beze smyslu. Je v nich pro vás skryto poselství, které vám pomůže lépe pochopit sebe sama.
Logiku odložte v tomto období stranou, protože nyní se učíte spoléhat na své instinkty. Proces to může být pomalý, zvláště jestli jste dosud tyto oblasti blokovali a nechtěli s nimi mít nic společného. Ku pomoci vám může být umělecká terapie nebo meditace. Je třeba, abyste byli trpěliví, stejně jako otevření, protože je velmi pravděpodobná, že než pro sebe najdete tu správnou cestu, budete jich muset projít mnoho.
Výzva
Každá tarotová karta má pozitivní i negativní aspekt. U této karty jsou ty negativní obzvlášť temné. Klíčovým slovem je zde potlačování, které má své kořeny ve vzdálené minulosti. Možná potlačujete své intuitivní schopnosti neboť máte strach, že ztratíte kontrolu nad svým životem nebo jste nešťastní ve vztahu a sami nevíte proč. Je zde také možnost, že se ve svých představách vracíte ke svému bývalému milenci nebo sníte o někom, kdo je pro vás z nějakého důvodu nedostupný. Tyto fantazie narušují vaše vnímání reality a narušují tím skutečný svět ve kterém žijete, ten vám pak nemůže přinést uspokojení.
Pravděpodobně se také zabýváte svým vztahem k matce nebo k osobě, která ji nahradila. Tento vztah a to jak probíhal, mohl hluboce ovlivnit citovou stránku vaší osobnosti a chování, které s city souvisí.
O PARTNEROVI
Dar
Váš partner na vás působí záhadně a nevyzpytatelně a to vás přitahuje., protože se nacházíte v období, kdy toužíte podnikat co nejhlouběji pod povrch všech věcí a odkrývat jejich tajemství. Je pro vás jakoby nepolapitelný. Jedná se o člověka velké vnitřní síly, která je v sobě neuvěřitelně pevně zakotvená a rozumí sama sobě. Váš partner má tendenci postupovat ve všem pomalu a s rozvahou. O svých citech začne hovořit až tehdy, kdy si je jimi naprosto jist. Základním rysem jeho vztahu k vám je jeho tajuplná schopnost okamžitě vycítit i sebemenším změnu nálady a vnímat, jak se právě cítíte. Jakoby jste se znali věky a nebylo mezi vámi zapotřebí slov. Naplňuje vás vůči sobě čistá láska. Vnímáte jak si jeden druhého vážíte. Je možné, že nálady vašeho partnera se mění fázemi Luny, ročními obdobími, ale také v závislosti na části dne. Váš partner je ve svém nitru velmi složitý a komplikovaný, ale díky jeho oddanosti vůči vám a vašemu vztahu, se nemusíte obávat ztráty partnera ani otřesů ve vztahu.
Výzva
Přes silné citové pouto, které vůči sobě oba vnímáte, zůstává pro vás partner nedosažitelným a doslova neuchopitelným. Jednou nerozhodný a unikající, příště otevřený a milující a naprosto bez zábran. Je také možné, že má váš partner závazky ještě někde jinde, nebo není schopen se vám plně oddat kvůli velké citové ráně, kterou v minulosti prožil a dosud se s ní nevyrovnal.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Jedná se o hluboký a vzkvétající vztah, který zraje s čase jako víno. Jste hluboce propojeni na duchovní, fyzické i citové úrovni. Při vašem milování, každý váš dotyk vyjadřuje hloubku vašich citů. Protože si vzájemně , můžete se tomuto aktu oddat cele a beze strachu, a splynout s tím druhým. Jste výjimečně citliví vůči potřebám i náladám toho druhého, aniž by jste jej svou láskou dusili nebo jí požívali jako mocenského prostředku.
Z hlediska dlouhodobého vztahu naznačuje Velekněžka prohloubení duchovní lásky mezi partnery.
Výzva
Obrácená Velekněžka je varováním, že vaše fantazie narušují v tomto období vaše objektivní vnímání. Váš vztah není takový, jak se zdá. Jestli se vůbec dá vztahem nazvat. Zřejmě toužíte po někom, kdo je nedostupný nebo po někom, komu jste ve svých představách dali podobu téměř božského ideálu. Ale pravda je taková, že jste se pravděpodobně zapletli s někým, kdo je velmi povrchní, i když jeho slova mohou vzbuzovat dojem citové hloubky. Možná vám tento člověk řekl, že jste si souzeni, že jste na toto setkání čekali celé životy. Možná, že tvrdí, že váš společný osud je nevyhnutelný, protože je součástí společné karmy, něčeho, co jste spolu v minulosti začali a nedokončili. Zda tomu tak opravdu je, to ukáže až čas. Prozatím buďte opatrní.
Dalším výkladem této karty může být pocit citového osamocení. Ačkoli žijete spolu, jeden z vás si může připadat jako vyděděnec. Navenek se vše může zdát v pořádku, ale pravdou je, že jeden z partnerů se cítí k smrti sám a nešťastný. Není však schopen své pocity tomu druhému sdělit. Má pocit, že s ním ten druhý přestal počítat a už ho nepotřebuje, a o tom se vždy špatně mluví. Podobnou krizi může vyřešit jen to, otevřeme-li se sobě navzájem a budeme-li hovořit o tom, co cítíme a prožíváme.
VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Velekněžka ohlašuje období vnitřního růstu. Možná se rozhodnete aktivně rozvíjet své vnitřní schopnosti jako je intuice. Vaše zvýšená citlivost obohacuje všechny vaše vztahy. Díky tomu objevujete ve svém vztahu nové dimenze vzájemného porozumění i hloubku své intuice.
Výzva
V tomto období není moudré činit jakékoli kroky, ani dělat žádná rozhodnutí, protože situace není taková, jak se na první pohled jeví. Je možné, že nakonec vystoupí na scénu skrytí nepřátelé nebo se objeví informace, které byly doposud drženy v tajnosti. Teprve pak uvidíte danou situaci v plném světle. Do té doby je však třeba trpělivosti a zdrženlivosti.

ČERPÁNO Z KNIHY TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama