I Mág

14. března 2011 v 16:06 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ
MÁG
I
O TOBĚ
Dar
Mág usměrňuje neuspořádanou a nestálou energii, nabízí se příležitost řídit svůj život podle vlastních představ. Otevírá se možnost uskutečnit své plány a sny.
Tato karta ve výkladu znamená smíření se sebou samým, či určitou svou daností, vůči níž jste měli vždy výhrady, a to vám přináší úlevu a vnitřní vyrovnanost. V tomto období jste schopni ve všem se orientovat naprosto hladce. Pokud budete mít pocit, že by jste potřebovali poradit, klidně se na někoho obraťte.
Pokud máte partnera, panuje mezi vámi smysluplná komunikace, uvědomujete si totiž slabé, ale i silné stránky vašeho vztahu. Nevidíte už jej jen v černobílé barvě, ale vaše vnímavost vůči detailům se zvyšuje.
Nemáte-li žádný vztah, měli by jste začít využívat svého vysokého potenciálu energie. Vaše nitro naplňuje pocit celistvosti a rovnováhy. To, že nemáte partnera ve vás nevyvolává pocit méněcennosti, jako jindy za podobných okolností. Je tomu tak proto, že celou svou bytostí vnímáte, jak vámi proudí Život.
Výzva
Máte za sebou konec nějakého náročného projektu nebo intenzívního studia. Cítíte se vyčerpaní a máte pocit, že nejste schopni vnímat svět objektivně. Nevíte ani jaké kroky učinit ve svém vztahu. Je možné, že partner se vás snaží přimět, abyste začali váš vztah považovat za závazný nebo vám klade otázky týkající se vašich pocitů. Neumíte mu však odpovědět. Jste zmatení a nevyznáte se v sobě. Nejmoudřejší je dopřát si v tuto chvíli trochu oddychu a uvolnit se. Všechno má svůj čas, a proto se nesnažte najít za každou cenu řešení.
O PARTNEROVI
Dar
Váš partner je velmi výmluvný a rád si hraje se slovíčky. Tento člověk je nejen důvtipný, ale má i veliké osobní kouzlo. Váš společenský život bude velmi pestrý, protože váš nový partner má mnoho zájmů, rád poznává nové lidi nesnáší nečinnost. Po jeho boku se nikdy nebudete nudit. Vaše rozhovory mohou trvat až do svítání, a přesto budete mít oba stále pocit, že je toho tolik, co byste si ještě chtěli říct.
Výzva
Karta Mága v obrácené pozici znamená, že kouzlo vašeho partnera má pro vás poněkud nahořklou chuť. Máte dojem, že z vás v tomto období přímo "vysává" energii. Díky tomu se nemůžete na nic pořádně soustředit, případně jste natolik unavení, že potřebujete spát mnohem déle než je u vás obvyklé.
Vašeho partnera tíží nějaká vaše společná, dosud nevyřešená, záležitost z minulosti a má potřebu ji neustále s vámi probírat. Stále však nedochází k žádnému uspokojivému závěru, a tak na vás nepřestává naléhat. Proti své vůli se necháváte do těchto debat vtáhnout. Nejste však schopni přijít s žádným řešením, ani svému partnerovi jakkoli jinak pomoci.
Nebo jste se ocitli ve vztahu, kde vám partner v určitém ohledu něco zastírá, skrývá, pravděpodobně něco ze své minulosti. Nečiní tak proto, aby vám působil bolest, spíše proto, že nemá dostatečně vyvinuté vědomí vlastní hodnoty. Bojí se, že by s pravdou ve vašich očích neobstál.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Klíčovým slovem je zde trvalé přátelství, založené na společných zájmech, porozumění i opravdovém uspokojení ze vzájemných rozhovorů. Díky vaší schopnosti sdělit tornu druhému, co cítíte, mezi vámi vzniká hluboké pouto a budují se základy pro budoucí pevný přátelský svazek. Možná máte pocit, že tento vztah postrádá vzrušení. Ale nezapomeňte, že z každého vztahu vášeň nakonec vyprchá, zatímco svazek vašeho typu má kvality, zaručující trvalost a stálost. Váš sexuální vztah je uvolněný a vyrovnaný. Nikdo z vás nevyužívá sexu jako mocenského prostředku vůči tomu druhému. Pokud by nastaly v této oblasti potíže, měli byste být schopni o nich bez potíží hovořit. Ve vašem vztahu hraje důležitou roli rovnocenné partnerství, jehož jste oba schopní díky své určité vyzrálosti. Pokud Mág ztělesňuje vývojovou fázi vztahu, pak je kladen důraz na plynoucí komunikaci a bezvýhradné sdílení pocitů a myšlenek.
Výzva
Váš vztah v tuto chvíli ničí nedostatek vzájemné komunikace. Jakoby mezi vámi vyrostla zeď. I když se pokoušíte spolu mluvit, ani jeden z vás není schopen pochopit stanovisko toho druhého. Položte si otázky. Kdo koho klame? A jak to skončí? Mág si žádá objektivní náhled a nestrannou analýzu. Tyto kvality právě nyní ve vašem vztahu chybí.
Váš vztah v tuto chvíli ničí nedostatek vzájemné komunikace. Jakoby mezi vámi vyrostla zeď. Všechno však nemusí být ztraceno. Jen je třeba postupovat krok za krokem a nečinit žádná nezvratná rozhodnutí.
Tato karta může také vypovídat o neuskutečněných plánech. Možná jste se těšili na společnou dovolenou, kterou jste museli na poslední chvíli zrušit. Nebo jste se spolu měli nastěhovat do společné domácnosti, ale nakonec z toho sešlo. Zdá se jakoby byl Osud proti vám, a vy by jste za to mohli začít svalovat vinu na svého partnera. Začíná to ve vás vřít potlačovanou rozmrzelostí, která se mění v těžce zvladatelný vztek. A to jen proto, že jste nebyli schopni hovořit v pravou chvíli o tom, co cítíte. Najděte si čas a pokuste se spolu věci v klidu probrat, a uvidíte, že se vám podaří tuto krizi překonat.
O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Mág vás vyzývá k tomu, abyste se pustili do něčeho nového. Čeká vás krok kupředu. Pokud nemáte trvalý vztah, ale nedávno jste někoho zajímavého potkali, nebojte se riskovat a ozvěte se mu. Je skoro nemožné, abyste zažili zklamání nebo byli odmítnuti.
Výzva
Překonat netečnost, která vás znehybňuje a bere vám chuť do života, není nikdy nic jednoduchého. Taková je však nyní vaše výzva. Možná, že budete k jejímu překonání potřebovat pomoc. Snažte se zaměřit ve svém nitru na své pocity, protože, čím více se jim vzdalujete, tím více se bude vaše deprese prohlubovat.

ČERPÁNO Z KNIHY TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama