0 Blázen

14. března 2011 v 16:14 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ
BLÁZEN
O TOBĚ
Dar
Vaše momentální naladění vystihují slova humor a přirozenost. Jste připraveni vydat se na cestu. Možná jste se právě vysvobodili z pout dlouhodobého vztahu, ve kterém jste se cítili omezeně nebo jste překonali určitou životní fázi v níž jste si připadali jednotvárně, nudně, bezvýznamně a nesmyslně, bez nejmenšího závanu inspirace. Cítili jste se staří, unavení a nezajímaví. Nyní Blázen ohlašuje Vaši proměnu. Něco uvnitř vás pobízí učinit krok do neznáma, kde objevíte vše, co vám bylo doposud odebíráno.
Pokud jste momentálně bez stálého partnera, moc se vůli tomu netrápíte. Nyní máte možnost přehodnotit své představy o vztazích. Je možné, že jste se v minulosti snažili vytvořit svazek založený na lásce a oddanosti a neuspěli jste. Co jste od tohoto vztahu očekávali? Nebudovali jste vztah podle konvenčních norem? Určitě neodpovídal skutečné přirozenosti.
Naslouchejte svému vnitřnímu dítěti, nemějte strach určovat si svá vlastní pravidla a nezapomínejte, že Vaše vztahy jsou stejně jedinečné jako vy sami.
Výzva
Obrácená karta Blázna poukazuje na velký vnitřní neklid, kterým momentálně trpíte.Na nic se nedokážete soustředit. Nic vám nejde. Pro vaše okolí je momentálně obtížné najít si k vám cestu. Odmítáte jakoukoli kritiku.
Jestliže nejste vázáni ve stálém vztahu, mate chuť flirtovat snad úplně s každým a představa, že by jste se měli zklidnit se vám vůbec nezamlouvá. Preferujte platonické vztahy a přátelství. Romantická láska, ani vztah založený na sexu, by vás v tomto období za žádných okolností neuspokojily. Kromě toho byste mohli svým necitlivým chováním někoho hluboce ranit.
O PARTNEROVI
Dar
Partneři a milenci ztělesňováni kartou Blázna jsou nezapomenutelní. Jsou nekonvenční a bývají skutečnou výzvou. Je obtížné navzájem se přizpůsobit, to vyžaduje spoustu trpělivosti. Blázen často symbolizuje mnohem staršího nebo mladšího partnera. Ať už se jakkoli od sebe lišíte, tento člověk vám může otevřít oči. Vaše představy o životě se díky setkání s ním otřesou v základech. Není divu jedná se totiž o bytost, která miluje život a umí ho užívat plnými doušky. Je zvídavý a nadchne jej jakákoli myšlenka. Společně budete objevovat hravou stránku lásky. Partner má rád legraci a udělá vše proto, aby vás rozesmál.
Výzva
Zaujali jste někoho, koho považujete za naprosto nevypočitatelného. Máte dojem, že váš partner převede vždy vše na žert a ze všeho si dělá legraci. Je zde varování na partnerovy stinné stránky.
V sexu je váš partner zdrženlivý, v horším případě nejeví vůbec zájem o fyzický milostný kontakt mezi vámi. Neumí vám vyjádřit své city nebo je jimi sám zmaten. Musíte být opatrní, vyjádříte-li se vy, partnera tohoto typu vyděsíte, stáhne se nebo dokonce navždy zmizí. Překážkou pro vznik trvalého vztahu je jeho sebestřednost. Nedoufejte, že jej změníte, buď jej přijměte takového jaký je nebo tento vztah ukončete.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Váš vztah je nekonvenční a nejspíš vznikl za zvláštních okolností a stejně neobvyklým způsobem se vyvíjí. Karta Blázna souvisí s cestování, proto je dost možné, že jste se potkali někde na cestách nebo v cizině.
Zřejmě musíte čelit poznámkám ze strany svých přátel a rodiny, protože váš vztah neuspokojuje jejich představy. Každý jste úplně jiný, jste vzájemnými protiklady.
Tato karta naznačuje mnohá odloučení a shledání, většinou z důvodů cestování. ( Jedem z vás cestuje nebo je jinak fyzicky nedostupný ). Také je možné, že žijete každý v jiném městě a setkáváte se jen o víkendech. Velmi běžné je u této karty samostatné bydlení.
Blázen stejně tak symbolizuje bisexuální nebo homosexuální vztahy, v nichž však přesto působí ženská mužská energie. Připadají zde v úvahu i sexuální praktiky, které svou neobvyklostí odporují společenské normě. Ať jde ve vašem případě o kteroukoli ze zmíněných možností, jste schopni se v tomto vztahu vysmát jakékoli nepřízni osudu, přesně podle symboliky Blázna. To vám pomůže překonat všechny překážky, které se vám postaví do cesty. Pokud se rozejdete, pak jako přátelé a vzpomínky, které si odnesete vám vždycky vyvolají úsměv na tváři.
Výzva
Chcete-li vztah rozvíjet, buďte opatrní.Může vás rozrušovat, že nebudete vědět na čem si stojíte, většina vašich plánů nebude vycházet. Ale hlavně budete pochybovat ( oprávněně ) o opravdovosti citů svého partnera. Taktéž finanční stránka bude nejistá. Váš nevyzrálý partner vás bude vnímat jako rodičovskou autoritu, která za něj v některých ohledech přebírá zodpovědnost ( placení účtů ).Váš partner má potřebu být ve dominantní, což vztahu moc nepřidá. Obvyklým jevem jsou nevěry, flirty a sklon k hazardu.
O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Stojíte na prahu nového životního cyklu. Zbavili jste se strachu a pochyb o sobě samých. Než se vaše nová budoucnost začne rýsovat, bude to chvíli trvat. Povolte otěže svého života a nechte se jím unášet. Žijte na plno a prožívejte každou chvíli.
Výzva
Vnitřní neklid Vás nutí podnikat různé změny. Pravděpodobně toužíte odejít ze svého nynějšího vztahu. Nebo vás přitahuje vztah, který nemá budoucnost. Buďte opatrní, podobné kroky by vám mohly uškodit. Než začnete jednat impulzivně a podléhat svým touhám, dobře si to promyslete, mohli by jste svých rozhodnutí časem litovat. Mohli by jste zničit to co má nepopiratelnou hodnotu.

ČERPÁNO Z KNIHY TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama