VIII Síla

5. ledna 2011 v 18:23 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮVIII
SÍLA
O TOBĚ
Dar
Síla symbolizuje prostě sílu, jak ve formě dokonalého fyzického zdraví, tak vynikající kondice a konečně i velké fyzické síly. Momentálně prožíváte období radosti ze života. Děla vám radost pečovat o své tělo a zdraví. Sílu, kterou nyní cítíte, můžete také prožívat ve svém nitru, než prostřednictvím svého těla. Naplňuje Vás odvaha, vyzařuje z vás ohromná životní energie.
Tato karta se může objevit i v obdobích, kdy máte pocit, že už se vám podlamují kolena pod tíhou problémů. Nebo v době, kdy se uzdravujete z těžké a dlouhé nemoci, případně z hluboké citové rány. Pak je tato karta pro vás poselstvím naděje a oním příslovečným světlem na konci tunelu. Možná, že hledíte do budoucnosti se strachem a úzkostí, ale neobávejte se, vaše vůle je veliká a víra vás neopustí.
Výzva
Zdá se, že vás opouští odvaha, máte pocit, že se z vás stává ustrašený zbabělec. Pokud se těmto pocitům budete poddávat, může nad vámi váš strach zvítězit. Pravděpodobně trpíte úzkostí, prožíváte nevysvětlitelný strach a obavy, vaše psychika je narušena. Fyzické vyčerpání může tento stav ještě zhoršovat. V takovémto případě je třeba, aby jste si dopřáli chvilku oddychu a dopřáli svému tělu to, co jste mu doposud odpírali: odpočinek, kvalitní stravu, lehké cvičení a spánek.
Pokud vám padne tato karta v době, kdy jste si vědomi, že někde bojujete o svá nepopiratelná práva, pak ji chápejte jako pobídku, aby jste soustředili všechny své síly do poslední bitvy. Úspěch vám totiž leží nadosah.
O PARTNEROVI
Dar
Váš partner je přímý, otevřený a čestný. Protože je založením extrovert, špatná nálada ani deprese nemají u něj dlouhého trvání. Je možné, že váš partner nemá za sebou jednoduchý život, naopak prošel mnoha životními zkouškami nebo překonal mnoho krizí, které ho donutili vzdát se něčeho, co miloval. Proto dobře ví, co to znamená pociťovat úzkost a strach, má však nezdolnou vůli a usiluje o to, tyto těžkosti překonat. Všechny životní bitvy, které má za sebou, jej obohatili a ještě více prohloubili jeho schopnost radovat se ze života a užívat si jeho krás.
Jedná se o osobu pevných přesvědčení a jasně stanovených cílů. Na tohoto člověka je spolehnutí a ve své oddanosti je i věrný. Je schopen s úsměvem a pochopením přijímat všechny rozdílnosti, které se u vás časem projeví. Nade vše si cení tělesné věrnosti a citové oddanosti. Jakmile dospěje k přesvědčení, že s vámi chce žít v hlubším partnerském vztahu, pak bude totéž očekávat od vás. Ve skrytu duše je váš partner romantikem plným ohnivé vášně, který věří v nekonečnou lásku a věčný, ničím nerozdělitelný svazek.
Výzva
Váš partner trpí ve vězení, které si sám vybudoval. Není schopen konstruktivních kroků nebo má strach uskutečnit nevyhnutelné změny. V tomto období je obětí svých protikladných pocitů a náhledů. A vy se možná snažíte dělat cokoli, jen, aby jste ho trochu rozptýlili a potěšili. Obrácená síla naznačuje nějaké zklamání. Něco se nevydařilo, pokazilo. Je možné, že váš partner ztratil práci, neprošel u zkoušky nebo přišel o nějaký svůj sen. Nyní je zapotřebí hodně lásky a něhy, než se rána zahojí. Jestliže však nejde o momentální situaci, ale o déletrvající stav, tak toto negativní myšlení vašeho partnera, které není schopen momentálně překonat, může nakonec vyvolat skutečnou ztrátu. V této fázi partnerova myšlení, mu nemůžete nijak pomoci, musí se s ním vypořádat sám a hlavně musí sám chtít a neutápět se v něm.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
U dlouhotrvajícího vztahu naznačuje Síla opětné smíření po období odcizení. Oba jste neústupně trvali na svých rozdílných stanoviscích. Byli jste zaujati střetem svých vůlí, že jste si neuvědomili, že v podobném boji nemůže být vítězů. Nyní jste však konečně pochopili, že existuje zlatá střední cesta. Oba jste ochotni přistoupit na kompromis, který nakonec přinese uspokojení oběma. Nepovažujete právě překonaný konflikt za zklamání, ukázal vám místa, kde jste oba svůj vztah vnímali jako nedostačující. Váš zápas byl vlastně pozitivním uvolněním nahromaděného napětí, které ve vašem vztahu narůstalo díky neřešeným problémům. Za těchto nových okolností je váš vztah mnohem pružnější a jakoby v něm bylo více místa pro oboustranně pociťovanou lásku.
Pokud jste se zrovna s někým seznámili a snažíte se o něm získat nějaké informace, pak vězte, že váš vztah bude velmi tvůrčí. Vaše láska se bude postupně prohlubovat, protože Síla nesymbolizuje přelétavé vztahy nebo krátkodobé romance. Vaše touhy budou oboustranné a vyvážené, a zdá se, že si užijete opravdu krásné milování, aniž by kdokoli z vás pomýšlel na někoho jiného.
Výzva
Instinktivní strachy převládly nad nevědomím a rozumem. Je možné, že jste prožili rozchod plný hořkosti, bolesti a snad i zloby. Prostřednictvím této zkušenosti byla podrobena zkoušce vaše víra. Ve vašem vztahu bylo pravděpodobně nevyřešeno mnoho záležitostí. I když je mezi vámi neodvolatelně všemu konec, což je však otázka, na obou stranách zůstala potřeba zachovat to co bylo dobré. Pokud by jste si byli schopni odpustit na citové úrovni, pak by se láska vás obou více než možná znovu probudila k životu. Po té by jste svůj vztah měli budovat os začátku na úplně nových základech.
Jestliže jako partneři žijete společné, pak právě procházíte vztahovou krizí. Opět platí to, co již bylo řečeno. Láska tu stále je, neztratila se, ale je přehlušena vaším oboustranným pesimismem a nedostatkem víry. Oba máte chuť to vzdát, ale je na vás, aby jste se pokusili najít ve všem co se mezi vámi děje něco hlubšího, nějaký smysl. Pokuste se zklidnit a podřídit své chování rozumu a vědomí. Instinktivní strach, který pociťujete je nepodložený, a nakonec by vás dovedl k jisté prohře.
O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Nyní vám přichází na pomoc příslovečná síla. Možná, že najdete vlivného a velkorysého přítele, který vás podpoří nebo se seznámíte se někým, jehož rada a celková osobnost a způsob života, pro vás budou takovým příkladem, že znovu dostanete sílu za sebe bojovat.
Výzva
V blízké budoucnosti Vás čeká nějaká prohra nebo ztráta. Připustíte-li, aby vám tyto události podlomili kolena a podlehnete jim, pak musíte být připraveni na to, že bude následovat období vnitřního rozkladu a ještě větších překážek. Pokud však přijmete tuto zkušenost pozitivně a budete dál dynamicky jednat, aniž byste se nechali ochromit, pak, kromě toho, že vás čeká vítězství, také velmi mnoho získáte.

ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama