VI Zamilovaní

12. ledna 2011 v 20:05 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ
VI
ZAMILOVANÍ
O TOBĚ
Dar
Nacházíte se na životní křižovatce. Toužíte po lásce, romantickém zamilování a dokonce snad i po manželství. Nejste schopni myslet na nic jiného. Zamilovaní naznačují, že v blízké budoucnosti se vaše sny vyplní. Je zde však skryt i hlubší význam.
Klíčovým slovem je rovnováha. Prolíná se zde mužský a ženský princip, nejste ani přehnaně agresivní, ani příliš pasivní, a to svědčí nejen vašemu milostnému životu, ale jakémukoli tvůrčímu podniku.
Pokud o svém vztahu pochybujete zapomeňte na zaběhnutá pravidla a na to, co se má a nemá. Žádné masky a hry zde neobstojí. Nebojte se projevovat naprosto svobodně, a to v kterékoli oblasti. Karta však může také znamenat, že pocházíte každý z jiného kulturního zázemí, což může přinášet menší i větší těžkosti. Na podobné rozdíly zapomeňte, protože konvenční pohled na svět nemá ve vašem životě místo. Spolehněte se na své instinkty a dejte se vést, protože vás neomylně povedou tou pravou cestou. Je možné, že učiníte rozhodnutí, které změní celý váš život i perspektivu z níž na něj pohlížíte.
Výzva
Nyní je pro vás aktuální téma nadřazenosti a dominance, mocenských her, vnitřní nejistoty a žárlivosti. Dost možná ničíte vztah svým přehnaně vlastnickým chováním ke svému partnerovi a neschopnosti důvěry. Možná prožíváte období, kdy si připadáte odříznuti od svých citů a pocitů, nejste schopni reagovat přirozeně, obzvlášť v sexuálních situacích. Jakoby vám zamrzlo srdce, a vy proto nejste schopni citu. Snad se bojíte citového zklamáni, nebo se bojíte vzdát něčeho, na čem příliš lpíte. Pokuste se nyní trávit více času sami a přemýšlet nad tím co se ve vás děje.
O PARTNEROVI
Dar
Partner symbolizovaný touto kartou, hraje pro vás velkou roli, nejen v přítomnosti, ale i v budoucnosti. Vstoupil do vašeho života, protože tomu nemohlo být jinak. Měli by jste si vztah pěstovat, protože je výjimečný. Zamilovaní často naznačují nového partnera. Karta totiž souvisí s milostnými začátky. Proto vše vnímáte jako nové a svěží. Svého partnera fascinujete a je vámi velice okouzlen. Vaše vzájemná komunikace bude přirozená a plynulá. Tato osoba bude pro vás stimulem, nejen na mentální a fyzické úrovni, ale i po citové stránce.
Váš partner vás doslova sexuálně probudí ze spánku, pravděpodobně bude velmi originálním milencem. Překypuje ohromnou energií, ale přitom je srdcem i duší romantik.
Výzva
Tato karta naznačuje vnitřně nevyrovnaného, sebou nejistého jedince, který se pokouší vámi manipulovat. Sžírá ho vůči vám žárlivost, a proto vám klade nekonečné množství otázek, týkajících se každého vašeho kroku. Je do konce možné, že se z vašeho vztahu stáhne, aby vás podrobil zkoušce. Tento člověk bude používat sexu jako mocenského nástroje, aby nad vámi získal moc. Jestliže vám najednou začne upírat milování, jde možná o známku potlačovaného hněvu. Může se jednat o svrchovaně sobeckého člověka. Problém, který v tomto vztahu vnímáte, bude nejspíš citový chlad a nedostatečná komunikace. I ten nejmenší náznak z vaší strany, že toužíte po hlubším vztahu, u něj vyvolává negativní reakci. Buď se na čas stáhne nebo vztah úplně ukončí, aniž by vám dal jakékoli vysvětlení.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Je jisté, že se jedná o trvalý vztah s velkým potencionálem, nikoli jen o pomíjivou romanci. Tento svazek může vést dokonce k manželství, ačkoli tato karta sama o sobě sňatek nesymbolizuje. Jedná se o romantickou lásku. Vztah je vyvážený, to znamená, že vaše city jsou oboustranné. Síla vašeho vztahu je tak ohromná, že vám pomůže překonat všechny rány a zklamání z minulých vztahů. Prožíváte období, kdy takříkajíc zníte stejnou melodií.
Výzva
Obrácená karta ve vztahu naznačuje nerovnováhu a nesoulad. Problémy tohoto druhu vyřeší jen láska, oddanost a smysluplná komunikace.
Tento vztah doprovázejí hluboké city. Nejedná se o nezávazný sexuální flirt nebo krátkodobý vztah. Nejde tedy o klasický typ prázdninové romance, ani o kamarádský vztah, jehož součástí by byl jen sex. Tento vztah se neopouští s lehkým srdcem.Je proto pravděpodobné, že vás čeká velká citová bolest a zklamání. Obvykle se situace vyvíjí takto: jeden ze zúčastněných se hluboce zamiluje, zatímco druhý zůstává chladný a nezúčastněný. Obrácená pozice může také upozorňovat na určitý druh klamání ve vašem vztahu. Od prostého lhaní, po mistrně vypracovaný systém předstírání. Jakmile vše vyjde najevo, bude to znamenat konec vašeho vztahu.
Na této kartě jsou zobrazeny tři postavy, tak to může být i ve vašem životě. Buď prožíváte vztahový trojúhelník nebo máte oba sklon k nevěře. V tomto období nečiňte žádná radikální, konečná rozhodnutí. Vnitřní napětí zamlžuje váš úsudek, nejste schopni se rozhodnout na základě jasného myšlení. Snažte se trpělivě vyčkat, až se vnitřně zklidníte, a pak jednejte. Rozhodnutí přijde samo.
O
VAŠÍ
BUDOUCNOSTI
Dar
Ve svém životě jste došli na křižovatku. Tento bod převratu pravděpodobně postihne nejen vaše rodinné zázemí, kariéru, ale i vztahu. V tuto chvíli máte budoucnost ve svých rukou, proto přemýšlejte pečlivě, co by jste chtěli dělat, čemu se věnovat. Leží před vámi skvělé příležitosti. Jestliže jste nyní bez partnera, nebude to dlouho trvat.
Výzva
Uvědomte si, že lpění na minulosti bráníte zrození budoucnosti. Přešlapujete na jednom místě jen proto, že dáváte přednost navyklé jistotě? Změna možná ještě teď není nevyhnutelná, ale stejně jí neuniknete. Jestliže se jí budete bránit, váš život začnou jakoby zvenčí napadat síly, které vás donutí na potřebné změny přistoupit.

ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama