XVI Věž

4. října 2010 v 19:02 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ


XVI
VĚŽ
O TOBĚ
Dar
Podobně jako bouřka naznačuje svůj příchod hřměním, tak vy pociťujete ve svém nitru potřebu změny. Začínáte si uvědomovat, že potřebujete nějaký otřes, katarzi, která změní uspořádání vašeho života. Přesto vás pomyšlení na změnu děsí. Její součástí je pocit, že ztrácíte jistotu, takříkajíc půdu pod nohama a proto je pravděpodobné, že se snažíte těmto silám odolávat. Možná si jich ještě nejste vědomi, ale je třeba si nutné změny uvědomit a připustit, aby jste předešli ničivým událostem ve svém životě. Neboť ničivě se změna projeví jenom tehdy, budete-li jí vzdorovat.
Zřejmě se v tomto období často, v nejméně vhodnou chvíli , zvedne vlna agresivních emocí jako je hněv a zlost, které neumíte ovládnout. Pokud jste doposud tyto emoce potlačovali ( zlost, nelibost, nespokojenost ), můžete propadnout nekontrolovatelnému běsnění. Vaše duše si tímto žádá, aby jste ji pročistili. Proto by vaše chování v tomto období mělo být asertivní. Tak uskutečníte nutné změny bez větších potíží. V žádném případě
se nestahujte do sebe, neboť energie ve vašem nitru se změní v agresivitu a znemožní vám jasné myšlení.
Výzva
Obrácená Věž poukazuje na dramatické události odehrávající se ve vnějším světě, než ve vašem nitru. Přesto však ve vás žijí skutečné potřeby a touhy, které se umí přihlásit o své, pokud je dlouhodobě přehlížíte. Proto je pravděpodobné, že osudové události, s nimiž se nyní potýkáte si vybralo vaše nevědomí, jelikož jste nebyli ochotni mu vyjít vstříc vědomě.
Probíhají klem vás znepokojující a zmatené věci, které narušují vaše osobní vztahy, rodinný život i profesi.Ať už budou mít tyto otřesy jakoukoli podobu, odehrají se pravděpodobně náhle a nečekaně. Jako blesk z čistého nebe. Až se vše zklidní, spatříte základy svého nového života, který dá mnohem hlubší uspokojení.
O PARTNEROVI
Dar
Nynější partnerství vzniklo takříkajíc jako blesk z čistého nebe. Už při prvním setkání mezi vámi zcela jistě vznikla osudová přitažlivost, nad kterou jste neměli pražádnou moc. Váš partner je rozvracející silou, jejíž přítomnost vás nutí ptát se po smysluplnosti vašeho dosavadního života, hodnota celkového směřování. To, co jste považovali za stabilní a neochvějné, najednou ztrácí na významu. Váš partner vás znepokojuje a rozechvívá, nebo pobuřuje, rozčiluje, nebo také vzrušuje a stimuluje. V žádném případě se s ním nebudete nudit.
Jelikož si svým partnerem nemůžete být jisti ani v té nejmenší míře, je možné, že jej skutečně vnímáte jako bytost, která splňuje vaše nejromantičtější představy. Jeho společnost vás stimuluje jak mentálně, tak fyzicky. Možná i proto, že z něj vyzařuje jakési nebezpečí a to vás láká k tomu, aby jste podrobili sami sebe zkoušce, jak se s takovou zkouškou vyrovnáte. A to ve vás vyvolává touhu do vztahu jít. Je jisté, že tento člověk bude mít na vás
ničivý účinek, i když v tom pozitivním smyslu slova. Donutí vás totiž zabývat se sami sebou, svým nitrem a svými city. Neočekávejte, že tento člověk zůstane s vámi navždy, vaše přitažlivost je natolik intenzivní, že nemůže mít dlouhého trvání.

Výzva
Věž představuje výzvu, ať už se objeví v obrácené pozici nebo ne. Pokud tato karta symbolizuje vašeho partnera je nejspíš možné, že právě on prodělal období plné otřesů a dramatických změn. Situace, která tím vznikla musí mít zákonitě dopad i na vás. Možná se stalo něco náhlého, snad i tragického, co vás rozdělilo.
Na druhé straně může být váš partner zapleten do nějakých velmi negativních okolností, nad nimiž nemá pražádnou moc. Velmi často představuje obrácená Věž uvěznění. Může se samozřejmě jednat o symbolické vězení, takříkajíc v poutech vlastního osudu. Aby mohl partner toto náročné období překonat a osvobodit se, bude potřebovat mnoho vaší lásky a pochopení.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Jedná-li se o nový vztah, pak zcela jistě začal náhle a od samého počátku byl velmi intenzivní. Vzrušení z vašeho setkání ve vás rozproudilo značnou dávku adrenalinu. Cítíte, že vaše setkání bylo osudové, že se stalo něco, co zcela změní vaši budoucnost. Nejste schopni reagovat s jasnou hlavou, váš vztah se odvíjí s takovou intenzitou, je v něm přítomno toliko vzrušení a napětí. Jste uprostřed plamenů nezvladatelné vášně a prudkých citů. Nezbývá, než se odevzdat osudu, kterému se nedá uniknout.
Někdy Věž předznamenává osudovou přitažlivost, která otřese vaším dlouhodobým vztahem. Věž podobně jako Ďábel vypovídá o nutkavém chování. Avšak u této karty má podobu výbušné posedlosti, která s ohromnou silou vyvěrá na povrch vašeho spořádaného života. Tento vztah je nestabilní a nestálý. Bez pochyby jde o svazek, kterým má
pro vás hluboký význam, jeho budoucnost je nejasná.
Týká-li se výklad dlouhodobého vztahu, ohlašuje Věž otřesy, šokující odhalení a hluboké změny ve struktuře vztahu. Nemusí být toto dění negativní nebo destruktivní, naopak může váš vztah pozitivně ovlivnit například nečekané změny v oblasti profese jednoho z vás, nebo jakékoli jiné nenadálé okolnosti. Může začínat období, kdy se váš vztah začne znovu probouzet k životu, což budou u obou doprovázet nová vlna vzrušení
Výzva
Obrácená Věž naznačuje možnost, že se právě rozpadl váš vztah. Zřejmě došlo k nějaké dramatické události a osud vás naprosto nečekaně oddělil. Nechápete co se stalo. Zdá se, že není žádná naděje na smíření, i když se nikdy nedá nic vyloučit. Pokud byly vaše vzájemné city opravdové, váš vztah se může tímto otřesem proměnit a pokračovat dál.
V této pozici signalizuje Věž jednostranné vztahy. Lásku pociťuje jen jeden z partnerů, druhý jeho lásku přijímá, nechává se obdivovat, ale sám je podobného citu neschopen. V tomto případě je ukončení takového vztahu to nejlepší co vás mohlo potkat. V momentě, kdy bolest z rozchodu vyprchá, ucítíte, jak se vaše duše uzdravuje a začíná vzkvétat, přestože tomu ještě nyní nevěříte.
O
VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Vše co ve vašem životě postrádá náboj a skomírá, omezuje a spoutává, bude násilně zpřetrháno a ukončeno. Síla osudu vás pravděpodobně strhne do ohromného víru očistných událostí. Ti, kteří se doposud domnívali, že vás dobře znají, budou šokování vaším excentrickým chováním.
Výzva
Obrácená Věž ohlašuje klid
před bouří nebo vypovídá o tom, že uragán již propukl. Pokud ještě bouře nepropukla, připravte se na ni. Jde o předzvěst událostí, díky nimž se váš život v nejbližší době zcela změní.

ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama