XV Ďábel

4. října 2010 v 21:02 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ


ĎÁBEL
O TOBĚ
Dar
I když symbolika Ďábla může vyvolávat obavy, není čeho se bát. Představuje vstupní bránu do další životní fáze.
Budete muset pohlédnout zpříma do očí svým strachům a děsům a zcela jistě si budete muset přiznat své touhy a smyslné žádosti. Ďábel také symbolizuje světskou ctižádost, touhu po majetku a úspěchu .Pro ty, co doposud žili
jen ze své duchovní podstaty a nepřipouštěli si, že existuje i svět hmoty, prožívají nyní vnitřní boj. Materiální touhy a potřeby si žádají pozornost, kterou si zaslouží. Pokusíte-li se ji potlačit, jen ji přidáte na síle.
Tato karta také souvisí se světskou mocí a postavením. Proto se v tomto období budete snažit prosadit a nad ostatními uplatňovat svou moc. Sex a finance patří mezi oblasti, kde se tyto tendence projevují. Stejně tak je možné, že se ocitnete v opačné pozici, tedy jako ti, kteří se musí podřídit a nad nimiž je uplatňována moc.
Ideu Ďábla vystihují kulty starověkých bodů plodnosti. Jedná se o oddání se smyslnosti a žádostivosti těla bez jakéhokoli studu, předpojatosti, či pocitu viny.
Výzva
V jakékoli pozici Ďábel vždy vypovídá o velké výzvě, před níž stojíte. Musíte se zabývat temnými aspekty moci a manipulace. Projevují se ve formě setkání s odpovídající osobou nebo jako hněv, případně strach, proti němuž jste úplně bezmocní. Možná se dostaví deprese nebo stavy úzkostí a obavy, týkající se vaší finanční situace nebo citového svazku. Ďábel se může projevit v různé formě, v každém případě znamená stagnaci. Je třeba se vrátit k vědomému myšlení a jednání a pokorně přijmout vše, co se ve vás hlásí o pozornost.
O PARTNEROVI
Dar
Karta Ďábla symbolizuje
smyslové požitky těla. Podlehli jste magickému kouzlu vašeho partnera. Vaše přitažlivost je však vzájemná a intenzivní a hraničí s nutkavým chováním a posedlostí. Jde zřejmě o člověka, který je velmi dobře finančně zajištěný, snad i bohatý, nebo zastává vysoké postavení. Váš partner je kultivovaný, světa znalý, sebejistý. Nebojí se moci, ani své vlastní, ani ostatních a umí s ní dokonale zacházet. Někdy může jeho sebejistota hraničit až s arogancí.

Ďábel symbolizuje smyslové prožitky těla. Podlehli jste magické energii, kterou váš partner vyzařuje.Vaše       přitažlivost je však vzájemná a je tak intenzivní, že hraničí s nutkavým chováním a posedlostí. Jedná se nejspíš o člověka, který je velmi dobře finančně zajištěný, dokonce. Hodnoty, které váš partner zastává, se naprosto liší od vašich, ale přesto jste jimi uchváceni. Váš partner je velkorysým milencem a s radostí s vámi
sdílí vše příjemné ,co přináší jeho úspěch. Nepotrpí si na výstřednosti, ale má velmi vytříbený vkus. Oceňují znamenitou kuchyni, výborná vína a rád za kvalitu zaplatí.
Jste svým partnerem naprosto očarování, dokážete mu odpustit téměř cokoli. I to, že je žárlivý, vlastnický, někdy až příliš démonicky vášnivý a
neústupný. Přes všechny jeho zápory nejste schopni z tohoto svazku odejít, alespoň ne během jeho intenzivní fáze.
Výzva
Ďábel v obrácené pozici označuje partnera, který je prvotřídním manipulátorem. Pokud karta vypovídá o někom, s kým jste se zrovna rozešli, pak vás může tato osoba vydírat nebo si vás získávat zpět dary nebo společnou dovolenou. Vytrvalost vašeho partnera vás děsí. Je však pravděpodobné, že i vy k němu pociťujete podobně nezvládatelné city. Je možné, že právě v tomto období z vašeho života na nějakou dobu zmizel. Proniknul vám pod kůži a nedá se s tím nic dělat. Zřejmě budete potřebovat pomoc zvenčí, abyste se těchto pout osvobodili.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Ďábel symbolizuje několik fází, kterými může váš vztah procházet. Předznamenává partnerské svazky jako je formální uzavření manželství. Zde je však kladen důraz na majetek a finance. Možná je předmanželská smlouva, upravující majetkové vztahy obou partnerů, možná je i společná půjčka. Finanční záležitosti, jako je pojištění nebo daně, jsou v tomto období důležité. Praktické záležitosti nyní vyžadují vaši pozornost. Tyto otázky je třeba řešit, obzvláště máte-li stálého partnera.
Ďábel ohlašuje nespoutaný vztah plný nezkrotných vášní, zaměřených na tělesnost, smysly a
rozkoš prožívanou bez jakýchkoli zábran a studu. Anarchie a chaos se projeví jako nepotlačitelná fyzická žádostivost, vtíravá sexualita a neukojitelná vášeň, která ve vás obou pulzuje, proti níž jste oba bezmocní. Na vztahu, který prochází takovým obdobím není nic romantického, něžného, ani konvenčního. Podobá se neřízenému holdování, kdy rozum není schopen toto nutkavé sexuální chování pochopit a smířit se s ním, pochází totiž z nejzazších koutů nevědomí. Tento stav je šílenstvím, opojením a posedlostí. Až toto pomatení smyslů pomine, a vy si začnete všímat i jiných hodnot, zjistíte, že kromě toho co jste spolu prožili, nemáte nic společného a vaše cesty se rozejdou. Přesto vás tento vztah promění. Už nikdy nebudete chápat lásku a sexuální akt stejně jako předtím.
Výzva
Máte co do činění s opravdu nezdravým vztahem. Je založen na potřebách, ne na lásce, na závislosti ne na vzájemné úctě. Přesto tomuto svazku nelze uniknout, alespoň ne v této chvíli. Před rozchodem vám může bránit finanční zajištění, které vám vztah poskytuje nebo palčivá sexuální vášeň. Pravděpodobně si uvědomujete, že tento partner není pro vás ten pravý. Můžete mít pocit, že vás vysiluje a bere vám energii. Přece však spolu zůstáváte, spoutáni jeden druhým. Ve vašem vztahu je tolik protikladů, střídá se v něm vášnivá láska se stejně vášnivou nenávistí. Takové napětí nemůže mít dlouhého trvání. Na obzoru jsou otřesy a převraty.
O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Budete-li dávat do pořádku své finanční záležitosti, zcela jistě přijdete do styku se zákonem, a to v jakékoli formě. Vstoupíte-li do nového vztahu, bude velmi intenzivní. Budete řešit otázku moci a dominance. Pokud tuto otázku vyřešíte, bude následovat uvolnění.
Výzva
Nyní je třeba přijmout svou vnitřní sílu a naučit se zacházet s vaší osobní mocí a vlivem. Neučiníte-li tak, život vám začne klást do cesty různé překážky a začnete mít pocit, že nad vším ztrácíte kontrolu. Tímto vás donutí se
touto silou zabývat. V nejbližší budoucnosti pro vás bude hrát nejvýznamnější roli intenzivní vztah.

ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Athineebifytub Athineebifytub | E-mail | Web | 24. července 2018 v 22:40 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre coeur  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-vrai-cialis-en-france/

2 ALieriaPar ALieriaPar | E-mail | Web | 23. září 2018 v 15:46 | Reagovat

Compression  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-inde-france/

3 ALieriaPar ALieriaPar | E-mail | Web | 8. října 2018 v 1:34 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  moelle  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/jual-cialis-tadalafil-50mg/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama