XIII Smrt

14. října 2010 v 17:12 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ

XIII
SMRT
O TOBĚ
Dar
Člověk stěží přijímá fázi, související s kartou Smrt. Smířit se s temnotou a přijmout ji, je proces vyvolávající v duši trýzeň, obzvláště nepřipouštíme-li si v životě smrtelnost svého fyzického bytí. Nyní však nestojíte na prahu své fyzické smrti, ale umírá ve vás něco, co bylo doposavad vaší součástí. Je možné, že jste byli donuceni vzdát se svého dosavadního způsobu života nebo opustit principy a názory na kterých jste lpěli. Tato zkušenost ve vás vyvolává velikou bolest, i když ji vnímáte jako pozitivní. Procházíte rituálem zasvěcení Obětí. Muselo ve vás umřít vše staré, aby se mohlo zrodit nové. Bylo třeba zbavit se všeho starého, zažitého co vám bránilo na cestě do údolí smrti (temnoty), aby jste uzřeli paprsek světla. Momentálně prožíváte toto období, kdy ve vašem nitru taková proměna probíhá, ale nemějte obavy, jakmile dosáhnete dna propasti, čeká vás znovu zrození.
Výzva
Obrácená karta Smrti vypovídá o vaší netečnosti, která přišla na svět ze strachu a úzkosti. Tento stav vám zabraňuje učinit jakýkoli krok kupředu. Snad se pokoušíte potlačit nějaké zklamání, hněv a žal, nebo se nechcete vzdát své bezpečné minulosti. Smrt vás proto žádá, aby jste se zahleděli do svého nitra, postavili se své temnotě a uvědomili si, že jí můžete překonat jen vy sami.

O PARTNEROVI
Dar
Pokud tato karta symbolizuje vašeho partnera, pak jde o někoho, jehož láska k vám je velmi hluboká a intenzivní. Vaše sexuální spojení je plné nezvladatelné vášně a je velice pravděpodobné, že spolu při milování zažíváte onen transcendentální zážitek umírání. Máte pocit, že je váš partner láskou k vám až posedlý, že jakoby ztrácí nad svými city kontrolu. Jste jako očarování a nejste schopni mu odolat.Podléháte jeho charisma, stejně jako jeho sexuálním vibracím. Něco podobného jste předtím nikdy nezažili.
Setkání s partnerem tohoto typu je považováno jako absolutní osudová přitažlivost, které se nedá odolat ani vzdorovat. Neúprosně mění vaší přítomnost a určuje směr vaší budoucnosti.
Výzva
Váš partner prožívá velmi těžké období. Trpí vnitřní trýzní nebo má mnoho potíží v reálném životě. Fyzická slabost, dlouhotrvající deprese nebo nějaký traumatický zážitek mu brání, aby začal opět žít naplno. Není ochoten učinit cokoli, aby se věci změnili. Je mlčenlivý a uzavřený sám do sebe. Díky uzavřenosti ve svém vlastním světě není schopen vnímat vaší lásku a soucit, které tolik potřebuje. Smrt také naznačuje neodvolatelnou ztrátu. Jestliže jste se právě s někým rozešli a padne vám karta obrácené Smrti, smiřte se s rozchodem, protože váš partner by vám nikdy nepřinesl štěstí. Dejte si čas na zotavení, aby se vaše duše očistila.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Váš vztah v sobě skrývá ohromný potenciál pro transformaci vás obou. Váš vztah ve vašem životě potlačí všechno ostatní, jakoby v tuto chvíli nic jiného neexistovalo. Smrt sice slibuje zářivé světlo a transcendenci, ale nerozdává tyto dary na potkání. Zpočátku jste vašemu partnerovi odolávali a nakonec mu podlehli. Tento milostný vztah symbolizuje konec naivity a změní váš pohled na lásku a přístup k ní.
Váš svazek nebude založen na flirtu, nebude povrchní. Nikdy nebude působit lehce, uvolněně a nezávazně. I ve chvílích největší lásky, bude plný bolesti, tu budete prožívat společně, stejně jako dny, kdy se vám bude zdát, že se vám nic nedaří. Vaše sdílné utrpení prohloubí pouto mezi vámi.
Výzva
Možná právě skončil váš vztah a rozchod vám způsobuje nesnesitelnou bolest. Máte pocit, že žal, hněv a umrtvující pocit ztráty se nedá přežít. Nevěříte, že ještě někdy spatříte světlo.
Prvním krokem k regeneraci je přijmout svou ztrátu a zároveň si prožít svůj hněv a zármutek naplno. Je nutné to nedusit v sobě. Pokud bude potřeba, můžete vyhledat pomoc psychologa, i když to moc nepomůže, ale je to první krok ke světlu. Až
uzříte jeho první paprsek, pomalu se bude do vašeho srdce navracet radost.
Jestliže k rozchodu nedošlo a zdá se vám prozatím nepravděpodobný, pak to znamená, že vám váš vztah působí velikou vnitřní bolest. Myslíte si, že se k sobě se svým partnerem nehodíte, ale nedokážete bez sebe žít. Namísto toho oba trpíte. Není vhodná doba činit žádná konečná rozhodnutí. Pomohlo by, kdyby jste si se svým partnerem promluvili o tom co vás trápí. Měli by jste odkrýt místa, která vás oba tíží. I přesto si vyřešení této situace vyžádá svůj čas. Pokud se oba postavíte svým problémům, čeká vás průlom. Ve vašem vztahu jde ještě obnovit rovnováha, ale je zapotřebí proměny vás obou i vašeho přístupu.
O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Otevírá se před vámi nová životní kapitola. Ve vašem nitru probíhají velké změny a vy cítíte, že se ve svém životě zbavujete všeho, co už ztratilo svůj smysl a význam.
Výzva
Pokud budete uskutečňovat změny ve svém životě násilně, nepřinese vám to nic dobrého. Jen se zbytečně vyčerpáte. Jedno je ale jisté, nezbývá vám nic jiného, než se odpoutat od své minulosti. Tento proces však bude postupný a vyžádá si čas.

ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama