XII Viselec

19. října 2010 v 18:42 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ

XII
VISELEC
O TOBĚ
Dar
Cítíte se jako v podivném snu, jednou nahoře a hned zase dole. Toužíte po něčem co člověka přesahuje. Pozbyli jste kontrolu nad událostmi a lidmi, s nimiž se potkáváte. Proto je pro vás těžké udržet krok s každodenními povinnostmi a realitou. Máte intenzívní potřebu najít ve svém životě hlubší smysl. Probudilo se ve vás hluboké duchovní vnímání. Cítíte, že se ve vás něco proměnilo, ale ještě netušíte o jakou proměnu jde. Původní
priority pro vás ztrácejí hodnotu, jste zmateni, připadáte si bez cíle a nezakotveně. Než Viselec uvolní cestu, vyžádá si svou oběť. Okolnosti vás donutí k vzdání se něčeho na čem lpíte. Pokorně se odevzdejte, není jiné cesty. Váš starý život umírá , zatímco se ke zrození chystá nový. Jedná se o stejný proces, kterým prochází kukla, než se stane krásným motýlem.
Výzva
Jestliže
budete vzdorovat Viselcovu naléhání učinit vědomou oběť, připravte se na to, že váš život ovládne pocit marnosti a bezmoci. Není čeho se obávat. Nestavějte se nevyhnutelnému a nebojujte s nepřemožitelnými silami Osudu. Je třeba přijmout skutečnost, že nic vám nemůže vrátit minulost, ani ji navždy učinit přítomností. Cesta, kterou jste doposud kráčeli končí, i když váš Osud vám nedodal nové mapy. Postačí, když přestanete vzdorovat a vzdáte-li se přijít věcem na kloub. Nesnažte se pochopit smysl právě se odehrávajících událostí, nastane čas, kdy vám bude vše zcela přirozeně jasné.
PARTNEROVI
Dar
Partner, kterého prezentuje karta Viselce, by mohl převrátit celý váš život vzhůru nohama. Je pro vás záhadnou bytostí. Vše co se jej týká, co udělá nebo řekne, vás vyvádí z míry, protože jste se s ničím podobným ve svém životě ještě nesetkali. Máte pocit, že se jedná pro vás, ve vašem životě o velmi důležitého člověka. A je to tak, děje se mezi vámi něco jedinečného. Vnitřní život vašeho partnera je velice intenzívním a on se pokouší jej s vámi sdílet. Svou duchovností, světy a sny, v nichž se pohybuje a nichž žije, považuje za stejně skutečné jako fyzickou realitu. Je si vědom, že většina lidí tento přístup pokládá přinejmenším za poněkud neobvyklý, a proto může být pro něj těžké sdílet jej s vámi, než k vám získá důvěru. Nikdy se nesnažte získat nad tímto člověkem převahu, nebo si vynutit nějaká rozhodnutí, tento přístup je zárukou toho, že jej od sebe odeženete.
Výzva
Váš partner je pro vás nepochopitelný a nedefinovatelný. Jakoby bylo nemožné se k němu přiblížit. V nejhorším případě se jedná o člověka, který má potíže s nadměrným užíváním alkoholu, drog, či jiných omamných látek. V nejlepším případě půjde o člověka, který vám nebude schopen dát, po čem toužíte. Nepopiratelně je velmi citlivý a romanticky založený. Nikdy se však nepřestane vyhýbat bližšímu trvalejšímu vztahu. Na vážný vztah není zatím vnitřně připraven. Nesnažte se přesvědčit o opaku, výsledkem bude vaše bolest. Jindy Viselec v této pozici označuje partnera na kterého si budete muset trpělivě počkat. Až nastane ten správný čas, pak se intimně sblížíte.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Viselec popisuje vztah, který není ani jednoduchý, ani jasný. Každý vztah popisovaný touto kartou je nepochybně velmi významný, ale jde také o svazek, který jste doposud nezažili. Oba jste ohromeni pocitem, že jste si osudově souzeni. Vaše zamilovanost vám brání vnímat cokoli objektivně. Nejste schopni posoudit co je skutečné a co ne. Prožíváte nejromantičtější vztah svého života. Užívejte si těchto magických okamžiků plnými doušky. Odložte však v tuto chvíli všechna důležitá rozhodnutí, týkající se praktické stránky vašeho vztahu. Oba se spolu učíte mnoha novým věcem. Vaše setkání znamená pro váš život velkou změnu, přesto není v tuto chvíli zcela jasné kterým směrem se budou věci ubírat. Oba jste pohrouženi hluboko ve snu , naplňování vědomím, že vaše láska je osudová a navždy. Ať už se vám zdá vaše láska jakkoli nádherná a dokonalá , dříve si vyžádá, abyste na její si vyžádá, abyste na její oltář položili oběť
Výzva
Oběť je klíčovým slovem Viselce. Padne-li tato karta v obrácené poloze, pak je smysl tohoto slova ještě důraznější. Je možné, že na vás klade váš vztah požadavky, které pociťujete jako neúnosné břemeno. Je možné, že jste byli nuceni vzdát se svých přátel, svého obvyklého způsobu života, dokonce snad i svého domova. Nebo je váš partner nemocný, či neschopen již delší dobu práce. Nebo mezi sebou máte jiné nevyřešené problémy. Váš vztah je plný zmatku a dezorientace, ale jste na sobě natolik závislí, že nedokážete od sebe odejít, avšak ani spolu žít. Tato závislost není ani pro jednoho přínosem.
Jestliže jste se právě s někým rozešli, pak jste již svou oběť vykonali. Bojujete s tím, strašně toužíte toho druhého opět spatřit. Vaším úkolem ale je zavřít za tímto vztahem statečně dveře, přijmout jeho konec, odpustit a jít dál. Vše bude chvíli trvat, než v sobě najdete dostatek síly. Nesnažte se potlačit bolest, vyplačte se a dopřejte své duši čas. Nezapomeňte, že děláte ohromný krok kupředu. Nyní je potřeba jen trpělivosti se sebou samými.
O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Viselec symbolizuje přestoupení z jedné úrovně do další. Odevzdáte-li se období onoho bolestného procesu zasvěcení, budete znovuzrozeni a celý váš život se změní.
Výzva
Není vhodné období pro jakékoli rozhodnutí. Nejste totiž schopni jasného myšlení a chybí vám schopnost dohlédnout možné důsledky svých činů. Cítíte se bezmocní, zničení a vyčerpáni. To vše je jen proto, že vzdorujete okolnostem, které se vás snaží přivést zpět na správnou cestu. Přestaňte sebe i ostatní nutit do nesmyslných aktivit. Pochopte, že jste b období umrtvení a stagnace.


ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama