XI Spravedlnost

25. října 2010 v 14:54 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ
XI
SPRAVEDLNOST
O TOBĚ
Dar
Spravedlnost symbolizuje rovnováhu, a ta také vládne ve vašem životě. Je pro vás jednoduché odložit svou ješitnost a ego, a posuzovat věci s nadhledem a nestranně. Vaše vnímání je čisté a jasné. To však neznamená, že by jste nebyli citliví a působili chladně. Jedná se spíše o vnitřní klid, pokoru a tím související nestrannost. Vaše analytické schopnosti jsou v tuto chvíli na velmi vysoké úrovni. Možná, že se na vás obrací o radu mnohem více lidí. Tato karta také znamená, že stojíte před významným rozhodnutím, které se týká vašeho vztahu nebo směru, kterým by se měl ubírat váš život. Zcela jistě zvolíte správně. Jste schopni přesně vycítit, kdy začít jednat, a kdy vyčkávat.
Výzva
V obrácené pozici znamená Spravedlnost to, že upřednostňujete rozum a myšlení před city, instinktem a intuicí. Selhává u vás schopnost jednat ve správnou chvíli, protože váháte jak se rozhodnout. Víte, že se rozhodnutí nevyhnete, ale stále máte nutkání svou volbu znovu a znovu analyzovat. Další možná varianta výkladu je, že do úmoru pracujete a zanedbáváte svého partnera, rodinu nebo společenský život. Snažte se ve svém životě opět nalézt ztracenou rovnováhu.
O PARTNEROVI
Dar
Váš partner symbolizovaný Spravedlností vás může naučit čistému procesu myšlení a analýze. Naučí vás rozvinout svůj život smysluplně organizovat a plánovat. Je to totiž člověk, který přirozeně a co nejefektivněji zachází se svým časem. Odtud plyne jeho vnitřní vyrovnanost.
Jistě je ctižádostivý, ale zřídka kdy propadne posedlostí prací. Jeho ctižádost není založena na potřebě něco dokázat sobě nebo jiným. Vašeho partnera jednoduše těší, když může využívat svého geniálního mozku a schopností. Také se nebojí zodpovědnosti, která s jakýmkoli jeho krokem souvisí. K jeho profesním oblastem odpovídají právo, obzvláště právo obchodní, účetnictví, obchodování, vyjednávání jakéhokoli druhu, makléřství, finančnictví, policista-vyšetřovatel.
Z milostného hlediska je váš partner zdrženlivým romantikem. Má rád intimní večeře při svíčkách, společné procházky krásným prostředím a klidné dovolené. Je velmi pozorné, bude vám posílat něžné nebo zábavné vzkazy, jen aby jste věděli, že na vás myslí a že vás má rád. \je velkorysý, bude vám kupovat dárky, které sama vyberete.Tento typ bude silně zaměřen na svou kariéru a proto je možné, že vaše schůzky budou domlouvány spontánně, neboť jeho čas je pečlivě rozplánován. Nezatěžujte se tím, svá setkání si budete plánovat s větším časovým předstihem. Váš partner si uvědomuje, jak je pro vás důležité, aby jste byli spolu.
Výzva
Obrácená Spravedlnost v této pozici naznačuje, že váš partner je vaším přítelem a vždy jím zůstane. On, ale ze své strany nepociťuje mezi vámi dvěma žádné jedinečné ani citové, ani duchovní pouto. Jste sice součástí jeho života, ale nejste celým jeho životem. Pokud toužíte po hlubokém citovém vztahu nebo hledáte vášeň, budete se muset poohlédnout po někom jiném. Kromě toho není váš partner v tomto období nejlépe naložen. Nezraňuje vás, cítíte, že toho není ani schopen, ale přesto, ač to zní podivně, pro vás není inspirací.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Ve vašem vztahu máte oba jasně definovanou roli., rozdělení je dokonale vyvážené. S partnerem si rozumíte, nežádáte od něj více, než je schopen vám dát. Shodujete se v základních životních náhledech, stejně jako ve svých prioritách. Oba jste silně soustředěni na svou kariéru. Je možné, že jste se seznámili jako kolegové v práci nebo pracujete ve stejné oblasti. Vášnivé hádky jsou mezi vámi zřídkavé, pokud k nim vůbec dochází. Svůj volný čas rádi trávíte doma, ačkoli se každý věnujete svému koníčku. Jde mezi vámi o hluboké přátelské pouto. Vztah, který prošel mnoha změnami před tím, něž
dosáhl dnešního klidu a vyváženosti. Karta Spravedlnosti také naznačuje uzavření sňatku. Ať jde o jakýkoli vztah, tato karta zdůrazňuje jeho pevný základ. Oba chcete budovat společnou budoucnost a sdílet klid a pocit bezpečí, který vám vztah dává.
Výzva
Obrácená Spravedlnost naznačuje rozchod. Může se jednat
o dočasné odloučení nebo úplné ukončení dlouhodobého vztahu. Pokud půjde o rozchod jen na čas, tento akt se pravděpodobně obejde bez hlubokých citových ran a bolesti. Je totiž možné že půjde o odloučení z čistě logického důvodu, nikoli kvůli hádce. Jestliže jste v rozvodovém řízení, pak vše proběhne hladce, bez přílišných emocí. Vnímáte totiž svůj rozchod jako něco přirozeného a nevyhnutelného, něco, na čem jste se oba dohodli. Plamen, který udržoval váš vztah při životě vyhasl. Jste schopni si bez zášti navzájem popřát hodně štěstí na další cestě. Určitě budete cítit smutek, že něco končí, že něco nevyšlo. Je to přirozené, ale nejde o nepřekonatelnou bolest, ani vztek nebo hněv. Máte dokonce vysoké šance, že zůstanete přáteli, protože vaše neshody vedoucí k rozchodu se týkaly spíše citové a sexuální úrovně.
O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Spravedlnost ohlašuje rozřešení, to bude učiněno ve váš prospěch a vy budete moci pokročit ve svém životě dál. Spravedlnost také souvisí s právními dokumenty,což může naznačovat, že v blízké budoucnosti buď uzavřete manželství, koupíte dům nebo podepíšete nějakou důležitou smlouvu.
Výzva
Obrácená Spravedlnost naznačuje choulostivé jednání, buďte připraveni na to, že nic nebude postupovat svižně. Naopak počítejte se zdržením. Pokud jste v rozvodovém řízení, snažte se být velmi obezřetní, protože by mohlo dojít ke zmatkům a nedorozuměním, která by ovlivnila konečný výsledek. Příslovečná spravedlnost však bude mít nakonec vždy poslední slovo.

ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama