XXI Svět

20. září 2010 v 12:15 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ

 XXI
SVĚT

O TOBĚ
Dar
Aby jste se byli schopni dále vyvíjet a taktéž vychutnávat své dosavadní úspěchy, jste připraveni vstoupit do nové životní fáze. Vědomě směřujete k úspěchu, nebývalá je schopnost vašeho růstu a pokroku. Vše do čeho se pustíte si nejdříve dobře promyslíte. Uvažujete o dlouhodobém studiu, početí dítěte nebo uzavření manželství.
Výzva
Uvědomujete si, že se ve vašem životě blíží bod zlomu., nový životní cyklus. Tento proces umírání a znovuzrození nemůže nic uspíšit. Cítíte netrpělivost a proměnu ve vaši duši a nevíte co se ve vás odehrává. Musíte dát této proměně čas.

O PARTNEROVI
Dar
Partner symbolizován kartou Svět vnese do vašeho života strukturu a řád. Je možné, že se jedná o osobu, s níž již máte blízký vztah a nyní se snažíte jej prohloubit. Může se jednat o partnera na celý život.
Svět také představuje úspěch ( partner může být bohatý nebo slavný ).
Jeho pravá osobnost je světu skryta, vše rád sdílí s vámi. Cesta k jeho úspěchu byla dlouhá a trnitá, odměny, které se mu nyní dostává, jsou zasloužené.
Výzva
Váš partner má obavy ze změn ve vašem vztahu. A ty jsou už na spadnutí. Partner však není ochoten se s právě končící fází smířit. Miluje vás a je k vám mocně přitahován, ale něco v jeho nitru mu brání v prohloubení vašeho vztahu. Je možné, že se v minulosti zklamal a je teď pro něj těžké začít někomu opět důvěřovat. Přesto hluboko ve svém nitru touží po vážném a hlubokém vztahu, dokonce snad i po dítěti. Není ale schopen začít o tom hovořit. Jeho vnitřní zmatek se vám může projevovat jako citový vztah. Jeho netečnost vůči vám si vykládáte jako tak, že ho už nezajímáte a že jste pro něj ztratili přitažlivost.Buďte trpěliví a snažte se partnera povzbudit. Změny před kterýma oba stojíte jsou ve vývoji vztahu přirozené a nevyhnutelné. Jakmile si to partner uvědomí, vše se spraví.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Svět u vašeho vztahu symbolizuje fázi završení. Jedná-li se o trvalý vztah, blížíte se k jeho proměně, na které se budete oba podílet. S touto kartou souvisí narození dítěte, zvláště objeví-li se ve výkladu karta Císařovny. Může se jednat o skutečné narození dítěte nebo si uvědomíte, že jste připraveni stát se rodiči. Další změna, která připadá v úvahu je uzavření manželství. Nebo se vaše přátelství promění v milostný vztah. Dokonce se možná rozhodnete začít spolu žít.
Svět někdy naznačuje společné cestování. Jestliže svět vypovídá o budoucím vztahu, pak půjde o hluboké a trvalé partnerství podporující růst vás obou. Voní příslibem, že váš nový partner bude někdo, s kým byste mohli s lehkostí protančit životem.
Výzva
Vaše odlišné očekávání vedlo k nerovnováze ve vašem vztahu. Nejste schopni se v ničem sejít, že nemůžete najít společný jazyk. Jeden z vás chce podrobit vztah změnám a ten druhý se tomu vzpírá. Přesto je komunikace mezi vámi stále možná. Rozhovor mezi vámi by mohl najít vhodný kompromis a dojít k uspokojivému řešení pro vás oba. Váš vztah má natolik pevné základy, že na podobných konfliktech nemůže ztroskotat. Tedy v případě, že je budete poslouchat a snažit se pochopit toho druhého. Měli by jste se navzájem otevřít. Naslouchejte, ale neposuzujte a nesuďte. Jen tak se dopracujete k přijatelnému řešení.
Pokud jste se zrovna s někým rozešli, koho jste milovali,
nezoufejte, je to jen jedna fáze ve vašem jinak uspokojivém vtahu. Je možné, že váš vztah byl na nějakou dobu přerušen něčím co souviselo s vaší nebo partnerovou minulostí. Pokud jste si souzeni, až nastane ten pravý čas, jistě se smíříte.
O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
Blížíte se k významnému stádiu svého života. Nastává začátek Vaší nové životní kapitoly.
Výzva
Zcela jistě se zabýváte myšlenkou, že se blíží konec určité fáze a možná se podivujete, co ve vašem nitru se tomuto konci, který je naprosto přirozeným vyústěním vývoje, vzpouzí a brání. Nechápete, proč nejste schopni tuto životní fázi prohlásit za ukončenou, i když sami vnímáte, že dospěla ke svému konci. Budoucnost pro vás má i přes vaše váhání do začátku připraveno štěstí.Vaše úzkosti jsou bezdůvodné.

ČERPÁNO  Z KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama