XX Soud

20. září 2010 v 12:30 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ

XX
SOUD

O TOBĚ
Dar
Podařilo se vám pochopit určité zážitky spojené s minulostí a poučili jste se z nich a tak jste dospěli do významného stádia. Toto pochopení zhojilo rány, které byly doposud ve vás otevřené. Minulost už vás netíží, ani nesvazuje. Jste vnitřně silní a připraveni na konfrontaci s dalšími nedořešenými záležitostmi, které jste stále odkládali. Máte potřebu vyčistit všechna nedorozumění, kterých jste se dopustili vůči druhým. Chcete vyjít vstříc své budoucnosti s čistým štítem.
Soud často naznačuje nutnost učinit rozhodnutí. Nejde však o rozhodnutí čistě logické. Je potřeba vycházet ze souladu mezi intelektem e intuicí. Vaše schopnost úsudku je velice dobrá a proto k danému rozhodnutí přistupujete s klidem, který odpovídá vaší vnitřní vyzrálosti.
A konečně, karta Soud může také naznačovat, že ve vašem životě se chystá něco jako průlom. Rovnováha bude obnovena a zaplaví vás příliv vitální energie a optimismu
Výzva
Zdržení, vytáčky a okliky, to je výklad obráceného Soudu. Ztrácíte kontrolu, věci se vymykají vašemu vlivu. To ve vás vzbuzuje napětí. Cítíte, že vám něco stojí v cestě. Chcete učinit důležité rozhodnutí, ale máte strach z důsledků. Tím, že se svým rozhodnutím otálíte , jste se vlastně rozhodli pasivně a nechali jste věci osudu, ať rozhodne na vás. I když za určitých okolností může být tento přístup tím nejlepším, ale v tomto okamžiku tomu tak není. Zahleďte se proto do svého nitra a přiznejte si, čeho se bojíte, až to pochopíte, nemělo by být těžké tento strach překonat a učinit co je třeba.

O PARTNEROVI
Dar
Váš partner je i přes svou vyzrálost složitá osobnost. Tato karta může představovat učitele, někoho, ke komu vzhlížíte nebo kdo vás neuvěřitelně posiluje. Tento člověk žije naplno, svůj čas rozděluje rovným dílem mezi pracovní povinnosti a zábavu, také nezanedbává svůj soukromý život. Soud vypovídá o jeho vážné povaze, často se jedná o partnera staršího než jste vy, případně někoho, jehož životní zkušenosti jsou rozsáhlejší než ty vaše. Je pravděpodobné, že váš partner má za sebou již jedno manželství nebo několik dlouhodobějších vztahů. Dokonce je možné, že má děti, o něž musí pečovat, či udržuje i nadále přátelské vztahy se svým bývalým partnerem.
Vyzařuje z něj čestnost a poctivost a je vámi okouzlen. Nikdy nevstupuje do ničeho bez rozmyslu. I vy jste jako partner nároční , vyžadujete, aby jste spolu trávili více času. Splnit toto vaše přání jej stojí velké úsilí. I když se snaží, není vám schopen vyjít vstříc v míře, která by vás uspokojovala. Proto máte pocit, e se vám dostatečně nevěnuje. Uvědomte si však, že v jeho životě neexistujete pouze vy. I když spolu nejste 24 hodin denně, váš partner je vám hluboce oddán.
Výzva
Váš partner pro vás v tomto okamžiku nehraje hlavní roli. Je nepravděpodobné, že spolu nyní žijete ve společné domácnosti nebo, že mezi vámi existuje plnohodnotný,uspokojivý vztah. Pokud jste se zrovna s někým seznámili, a kdo vás přitahuje, je třeba přijmout, že tato osoba zatím není připravena s vámi navázat vztah, v podobě, po které toužíte. Může se jednat o člověka z řad vašich známých, přátel nebo kolegu. Cítíte se k sobě přitahování, ale pouto mezi vámi je křehké a začíná se teprve formovat. Možná si zaměňujete přátelství s romancí.

O VAŠEM VZTAHU
Dar
Pociťujete ve vztahu neznámý pocit vzájemně pociťované vděčnosti. Vrací se vám vitální enrgie a s ní radost a chuť do života.
Jedná-li se o dlouhodobý vztah cítíte se jako v jeho začátku. Vaše projevy lásky jsou vášnivé a intenzívní.
Ve spojení s touto kartou je zisk ze skrytých nebo utajovaných zdrojů. Může se jednat také o dědictví nebo splátku dluhu. Váš vztah by měl proto pocítit vyšší příjem.
Z citového hlediska vstupujete do nové fáze vašeho vztahu.
Nejistota a dohady, které zamilovaní na počátku vztahu prožívají jsou pryč. Můžete začít budovat vztah s vědomím, že vaše láska je vzájemná. Oba jste spokojení. Soud však nenaznačuje manželství, spíše si oba uvědomujete co vám váš vztah dává. Nikdo se nesnaží být ve vztahu dominantní, ani vzdorovat vlivu toho druhého. Jste si zcela rovní, žádný z vás nežije na úkor toho druhého. Pokud došlo nedávno k usmíření po období neshod a případného odloučení, můžete si být jisti, že jste si souzeni.
Výzva
Ve vašem vztahu strádáte, něčeho se vám nedostává. Může se také jednat o citovou ztrátu. Je zde náznak odloučení, nemělo by jít o rozchod trvalého rázu. Jedná se dočasný pocit osamění. K vašemu odloučení můžou přispět vnější okolnosti ( záležitosti související s profesí jednoho z vás, nebo nemoc v rodině ).
Jestliže máte po období hádek nebo jste se dohodli, že se nějakou dobu neuvidíte, můžete si myslet, že je mezi vámi konec. Opravdu může trvat delší dobu, než svého partnera znovu uvidíte. Je mezi vámi mnoho nedořešených záležitostí, kteří zamlžují nejen rozchod, ale i proč k němu došlo. Bude nějakou dobu trvat než skryté příčiny vyplavou na světlo, ale je pravděpodobné, že se váš vztah obnoví v ten správný čas. Nemusí pokračovat ve stejné formě. Pokud nebudete milenci, zůstanete přáteli.

O VAŠÍ  BUDOUCNOSTI
Dar
Jste na nejlepší cestě učinit rozhodnutí týkající se vašeho dalšího života. Blížíte se ke konci jednoho životního cyklu. Máte před sebou období, ve kterém budete schopni učinit jakékoli změny, které si jen umanete.
Výzva
Karta Soudu v obrácené pozici upozorňuje na ztrátu. Jde o ztrátu, které můžete zabránit. Potýkáte se nyní s těžkostmi, proto je pro vás nyní těžké pohlížet na budoucnost optimisticky. Pokuste se ale o to. Váš pesimismus je tak hluboký, že by mohl zničit vaše vyhlídky na budoucnost. Začněte myslet pozitivněji.

ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama