XVIII Měsíc

23. září 2010 v 14:00

XVIII
MĚSÍC

O TOBĚ
Dar
Karta ženství a tvůrčí energie, naznačuje stržení hranic mezi skutečností a sny. Realita a sny vám splývají. Vše co jste doposud považovali za neměnné a nezměnitelné, začíná povolovat.Vaše vnímání duchovních souvislostí a světů je nyní velmi silné, stejně jako vaše city. Pociťujete neodolatelnou touhu splynout s bytostí, kterou milujete. Toužíte po lásce, duchovním naplnění a duchovní sounáležitosti.
Vaše potřeba dávat lásku ostatním souvisí s vaší potřebou být milován. Máte také sklon unikat před realitou. V tomto období jste také velice tvůrčí ( malování, hudba, psaní, předčítání poezie ). Všechny druhy umění vás inspirují a přinášejí vám potěšení. Dopřejte si více spánku, protože vaše duše potřebuje regeneraci na těch nejhlubších úrovních.
Výzva
Máte dojem, že nejste v žádném případě schopni uvažovat objektivně. Mění se perspektiva a vnímání vzdálenosti se zkresluje. A to vás mate. Také vás láká možnost vyzkoušet účinek drog, nebo přemýšlíte o tom, že svého lékaře požádáte o prášky na spaní. Pozor na zvýšenou konzumaci alkoholu. Nejlepším řešením na obrácenou kartu Měsíce je odpočinek. Vykonávejte činnosti, které vám připomenou, že žijete stále v hmotné realitě.

O PARTNEROVI
Dar
Váš partner je úspěšný a tvořivý člověk. Je také skutečným romantickým snílkem.Váš partner reaguje citlivě na proměnu lunárních fází. Má klaunovský smysl pro humor a pro něj typické spíše abstraktní než logické myšlení.
Užijete si spoustu romantických plánů, v nichž si budete malovat společnou budoucnost a postavíte celé sídliště vzdušných zámků. Luna vypovídá o počátečním okouzlení zamilovanosti, které předchází trvalému vztahu. Prostřednictvím svého partnera vzlétnete k samému vrcholu lásky a bez zábran se budete oddávat svým prudkým citům. Váš partner o vás touží pečovat a milovat vás tak, jak vás ještě nikdy nikdo nemiloval. Chápe vás i vaše city. Jeho láska je intenzivní a nevtíravá. Jako milenec je váš partner smyslný, vroucí a něžný. Své city však nedokáže vyjadřovat přímo a slova " Miluji Tě" ho budou stát velkou dávku odvahy.
Výzva
Váš partner na vás působí jako záhadná bytost, která vám neustále uniká. Máte pocit, že k němu nikdy neproniknete, že jej nikdy pořádně nepoznáte, ačkoli vás snad miluje. Jako by vás vábil do svého světa fantazií a snů. Ruší vás však jeho nespolehlivost. Máte pocit, jako by něžná slůvka, které vám šeptá ztrácejí smysl sotva je vysloví. Jakoby byl schopen vás kdykoli podvést a zradit. Karta obrácené Luny vás varuje, před vábivými iluzemi. Váš vysněný milenec je pravděpodobně stejně nepolapitelný jako měsíční svit.

O VAŠEM VZTAHU
Dar
Mezi vámi a vašim partnerem probíhá neverbální komunikace ( beze slov ). Je možné, že váš vztah mezi vámi nemá ještě stálé obrysy. Mezi vámi toho bude ještě mnoho vysloveno a prožito. Ani jeden z vás není schopen definovat, proč je tím druhým tak mocně přitahován. Sdílíte společně své sny ve svém světě plným iluzí a tužeb, ale ani jeden z vás nemá tolik odvahy k tomu, aby své vize
uskutečnil v
do reálném světě. Jakoby to, co spolu sdílíte, bylo příliš křehké, příliš drahocenné a jedinečné, na to, abyste byl ochotni existenci svého vysněného světa vystavit ostrému dennímu světlu, Váš vztah může být dokonce utajovaný, což ještě zvyšuje jeho magické kouzlo. Žijete v něm jako v romantické pohádková říši s vlastní realitou, která však nebude mít dlouhého trvání. Nevydrží totiž nápor, který by znamenala rodina, děti a praktický život se starostmi o chod domácnosti. Navždy pro vás však zůstane tímto jedinečným romantickým snem, ačkoli krátkým.
Výzva
Váš vztah se vám může zdát naprosto dokonalý. Myslíte si,že jste konečně našli,co jste celý život hledali.
Tato fáze však nemůže trvat věčně. Je nejvyšší čas, aby jste se ze svého snu probudili. Jestliže tak neučiníte vy sami, postarají se o to okolnosti. Přihodí se něco, co tuto změnu za vás provede a nijak to nebudete schopni ovlivnit. Ve vašem vztahu je zvláštní druh závislosti, jakéhosi spojení, kdy
jeden z partnerů
nemůže růst a vyvíjet se. Může jít jen o přechodnou krizi. Která se ukončí, jakmile si oba uvědomíte co se děje.
Druhý výklad této karty může označovat vztahy s narkomany, recidivisty nebo zločinci, případně s fyzicky postiženými osobami.
Je na vás, aby jste si z tohoto výčtu vybrali ten, který odpovídá povaze vašeho vztahu.
Měsíc vládne všemu co je mlhavě skryté. Váš partner nemusí odpovídat zdání, které ve vás vzbuzuje. Dalším projevem této karty můžou být skrytí nepřátelé ve vašem okolí, kteří pracují na zničení vašeho vztahu. Pokud jste se právě seznámili s někým novým, neztrácejte hlavu a nepropadejte emocím. V žádném případě se nevažte a neberte tento vztah vážně. Je lépe vyčkat, jak se budou věci vyvíjet.

O VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Dar
V tomto období se u vás citlivěji živěji projevuje představivost a intuice. Řiďte se těmito projevy, pomůžou vám překonat všechny překážky a potíže, které vás doposud sužovaly. Přicházejí k vám nové nápady, myšlenky a ideje.
Připadáte si nesoustředění, cítíte se vůči okolnímu světu nevymezeně. Nepropadejte panice, nebraňte se tomu. Jakmile toto období skončí, zjistíte jak moc jste získali.
Výzva
Nyní je pro vás nejdůležitější, abyste zůstali pevně ukotveni ve svém nitru. Vše vidíte mlhavě a nejasně. Máte pocit že jste zkoušeni prostřednictvím lidí a situací, pro které je charakteristická faleš, iluze a zmatek. Jako by jste měli dokázat, že v tomto nejasném období obstojíte. Pokud jste si nebezpečí vědomi, nic vás nepřekvapí a nezdolá. Možná budete o něco pragmatičtější.

ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama