XVII Hvězda

26. září 2010 v 17:28 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮXVII
HVĚZDA-NADĚJE A OBMĚNA
O TOBĚ
Dar
Hvězda zvyšuje vaši intuitivní citlivost, jste v blízkém kontaktu s přírodou a to vás uspokojuje. Vnímáte ji intenzivněji než kdykoli před tím. Hvězda souvisí se dvěma starověkými bohyněmi, pod jejíchž vládu patřily milostné vztahy, proto ohlašuje tato karta počátek romantické životní fáze. Tam, kde komunikace doposud vázla, nastane znovu porozumění.
Pokud máte zdravotní problémy
nebo deprese a úzkosti, Hvězda je předzvěstí uzdravení. Zvyšuje se také schopnost oprostit se od svých špatných, ničivých vzpomínek na minulost. Pokud jste pociťovali nenávist, závist, zahořklost nebo touhu mstít se, tyto negativní emoce se z vašeho nitra vytrácí. Do vašeho života začíná proudit světlo, nic by nemělo bránit vašemu pocitu štěstí. Jste připraveni odpustit a zapomenout.
Přátelství, která patří pod vládu Hvězdy jsou vlastně symbolem spojení duší, proto nyní vnímáte, jak jsou pro vás
vaši přátelé důležití. Rádi trávíte čas v jejich společnosti.
Obnovil se váš intenzivnější
kontakt s přírodou, vztahy k zvířecím přátelům se budou ještě posíleny, nebo se rozhodnete pořídit si nějaké zvíře. Jistě vás to táhne ven, aby jste v přírodě trávili co nejvíce času. Ať už se pustíte do zahrádkaření nebo se vydáte na dlouhou procházku krásnou krajinou. Možná vás také přitahují v tomto období vodní plochy-řeky, jezera, moře. Pokud tomu tak je, posaďte se a přijměte z vody léčivou energii, která podporuje regeneraci.
Výzva
Máte pocit, že vašemu životu chybí hloubka a smysl. Řešíte problém s nedostatkem sebeúcty. Je také možné, že vše vnímáte pesimisticky, včetně výsledků své práce. Vnitřní napětí tohoto druhu je velmi vyčerpávající a automaticky se přenáší
na úroveň těla a pod jeho vlivem se stahují svaly, které vás můžou téměř znehybnit. ( křeče ). Na vypořádání se s tímto zdravotním problémem budete potřebovat obrovské množství energie. Je proto důležitý odpočinek a uvolnění. Dopřejte si ho. Snažte se pobývat ve společnosti pozitivně naladěných lidí.

Jakmile přestanete tyto vaše problémy a svůj život, které způsobují vaše zdravotní potíže vnímat jako břemeno, vše se napraví. Začnete vše příjmat jen jako výzvu k uplatnění vašich schopností.

O PARTNEROVI
Dar
Hvězda může symbolizovat partnera coby jako jednu osobu, ale může se také jednat o skupinu lidí, která vás povzbuzuje a podporuje ve vašem snažení.
Jedná-li se o partnera jako takového, pak cítíte, že jeho přítomnost má pro vás doslova ozdravný účinek. Otevíráte si navzájem svá srdce a nikdo z vás nepomýšlí na zradu. Vašeho partnera přitahuje vše nové, je nápaditý, pokrokový a vynikajícím racionálním úsudkem. Zná spoustu lidí z různých oblastí a je velmi společenský. Je rozeným optimistou s ohromnou radostí ze života. V žádném případě nejde o člověka, který by se k vám choval vlastnicky nebo přehnaně kriticky. Jelikož sám potřebuje hodně prostoru a svobody, neupírá tuto potřebu i druhým. Neznamená to, že by měl sklon k náhlým vzplanutím a vztahům založeným na flirtu a náhlé přitažlivosti. Otázkou jeho věrnosti se nemusíte vůbec zabývat. Jen se smiřte s tím, že je nereálné, abyste spolu trávily dvacet čtyři hodin denně. Váš partner vás bude mít vždy rád a bude s vámi jednat narovinu. Touží po rovnocenném vztahu, vyrovnaném partnerství, v němž bude naplňována idea lásky v té nejčistší formě. Proto nemusíte mít obavy, že jím budete skrze svou lásku zraněni.
Výzva
Váš partner je nanejvýš spokojen ve svém čistě myšlenkovém a racionálním světě logiky. Má velmi přezíravý postoj jak ke smyslovým, tělesným požitkům, tak k citovým projevům. Přesto však můžete mít pocit, že jste potkali spřízněnou duši. Pokud však pomýšlíte na romanci nebo citový vztah, připravte se na zklamání, které přijde dříve nebo později. Váš partner totiž není ochoten se uvolnit, myslí si, že je třeba mít své city pevně pod kontrolou. Podle jeho názoru city narušují řád a systém, v jehož rámci se jeho život odvíjí. Jestliže nejste i v tomto okamžiku ochotni upustit
od svých nadějí na hlubší svazek s ním, pak nejlepší plán je : na nějakou dobu se stáhnout a odmlčet. Je třeba vyčkat až bude na lásku a vztah připraven.
O VAŠEM VZTAHU
Dar
Váš vztah žije přítomností, je vyrovnaný, harmonický, nenecháte se zneklidňovat jeho budoucností. Pokud zrovna váš vztah začal, je jistě dynamický a plný svěžesti a energie. Jste schopni si navzájem dávat lásku, aniž byste si na toho druhého činili nároky.
Jste si vědomi toho, že vás k sobě něco táhne. Vnímáte svou vzájemnou přitažlivost a prožíváte onen proces sbližování, který se mezi vámi odehrává. City jsou oboustranné. Není třeba zabývat se budoucností, ani se ohlížet na minulost. Žijete plným životem , za nějž přijímáte plnou zodpovědnost. Začínající vztah ani vaše vzájemná přitažlivost vám nenahání strach, naopak cítíte klid a vnitřní jistotu, že vše je dobře.
Pokud tato karta vypovídá o dlouhodobém vztahu, pak je Hvězda příslibem,že se mezi vámi a partnerem obnoví
citová intenzita. Vše co váš vztah v minulosti ničilo bylo vyřešeno a pomalu odchází do zapomnění. Začínáte spolu trávit více času, Zdá se vám, jako byste toho druhého znovu objevily, jakoby ve vašem vztahu bylo více svobody než kdykoli předtím. Jste okouzleni jako při vašem prvním setkání. Je možné, že jste pochopili jedinečnost vašeho vztahu a dokázali si, že základy na nichž stojí jsou pevné a trvalé. Váš vztah je nyní na všech úrovních vyrovnaný a oběma vám jde o to, abyste pro svého partnera byli zdrojem štěstí.
Výzva
Z nějakého důvodu váš vztah neprobíhá tak, jak by měl. Důvodem bude potlačované napětí, které oba již delší dobu pociťujete. Situace se zatím nevyhrotila. Nikdo z vás ale není schopen začít o svých problémech hovořit. Blížící se krize je na spadnutí. Karta obrácené Hvězdy ukazuje na sexuální problémy. Možná, že váš sexuálně-erotický vztah těžce snáší citové odcizení, které prožívá jeden nebo oba z vás. Řešením je ponechat si navzájem větší prostor a pokusit se trávit více času samostatně. Karta nenapovídá o konečném rozchodu. Potíže které řešíte nejsou nepřekonatelné. Pokud se cítíte vyčerpáni povinnosti a prací, pak může být nejjednodušším řešením společná dovolená. Hvězda je kartou naděje a obnovy, proto se ve svém vztahu zaměřte na jeho hodnoty.
O VAŠÍ
BUDOUCNOSTI
Dar
Lidé kolem, vás v tomto období považují ze zdroj své inspirace. Pokud jste měli pocit, že váš život bal šedivý a nudný, připravte se na ohňostroj, který vás v nejbližší budoucnosti čeká. Potřebujete-li v tomto období pomoc, zcela jistě se vám ji dostane. A to odtud, odkud by jste ji čekali nejméně.
Výzva
Obrácená Hvězda vás vyzývá, aby jste přestali lpět, ať už lpíte na čemkoli. Žijte přítomností a přestaňte se brát tak vážně. Váš pesimismus je neopodstatněný. Vhodné přirovnání je, že jste z krtinců vystavěli velehory. Zcela určitě vám pomůže cvičení a pohyb. A kromě toho nikdy neztrácejte Naději.

ČERPÁNO  Z  KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama