XIX Slunce

23. září 2010 v 13:52 |  TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ


XIX
SLUNCE

O  TOBĚ
Dar
Cítíte se dokonale zdraví, jste vysoce pozitivní. Přichází čas radosti, budete přetékat energií a tvořivostí. Ve vašem nitru proběhla změna, díky níž pociťujete štěstí a pohodu.
Obstáli jste ve zkouškách, které vám připravil život.
Pokud Slunce ve výkladu představuje vás, znamená to, že jste v určitém ohledu vyzráli. Postupujete tak do další fáze své cesty s naprostou důvěrou.
Neexistuje příhodnější doba pro plánování jakéhokoli druhu, než když vaším životem proudí sluneční energie. Je možné, že doposud nemáte jasné obrysy svých plánů, ale to nic. Cítíte, že vaše budoucnost ve vás zraje. Je možné, že dojdete k závěru, že jste připraveni na plnohodnotný partnerský vztah. Jste natolik vyzráli a silní, že jste schopni převzít citové závazky a zodpovědnost, která s trvalým vztahem souvisí. Pokud jste sami, je možné, že se rozhodnete zůstat i nadále sami a počkat si až na
partnera, který je vám souzen. Vaše okolí z vás čerpá energii, která je pro ně obrovskou inspirací.
Výzva
Obrácená karta Slunce vás varuje před strnulostí, nepřizpůsobivosti a nepoddajnosti. Svéhlavost a domýšlivost mají jistě také své pozitivní stránky, například v tom, že jsou hybnou silou, která nás nutí k akci, ale v této pozici tomu tak není. Ohrožují váš postup vpřed, váš pokrok, nedovolují vám přizpůsobit se okolnostem. Snažte se tyto negativní aspekty potlačit a najít tu správnou cestu vpřed.
Dalším projevem obrácené karty Slunce jsou pochybnosti. Patrně jste zaznamenali neúspěch, něco vám nevyšlo,, v něčem jste selhali. Nebo máte pocit, že buď vy, váš partner nebo váš vztah nesplnili vaše očekávání, a vy jste teď hluboce zklamáni.

O PARTNEROVI
Dar
Váš partner je nezdolný optimista, ale i klidnou a vnitřně vyváženou osobností. Vyzařuje z něj radost ze života. Jakoby jeho láska prozařovala celou vaší existenci. Máte pocit, že život s ním by byl jako pohádka. Pravděpodobně je hodně společenský a jeho chování je příjemné. Váš partner je dostatečně vnitřně vyzrálý, nepotřebuje být neustále někým obklopen. Věří v osudovost a velmi rád s vámi plánuje vaši budoucnost.
Slunce souvisí s tvůrčí energií. Konstruktivní přístup vašeho partnera tomu přesně odpovídá. Oplývá nápady, které je schopen realizovat. Je úspěšný, ať je bohatý nebo ne. Následuje svůj vnitřní hlas a žije v souladu se svým nitrem. Jeho přístup k životu vás doslova osvobozuje. Začínáte se učit žít podobným způsobem. Díky tomu pravděpodobně poprvé poznáte, co to znamená milovat a být milován, aniž by bylo komukoli z partnerů upíráno právo na svobodu a prostor. Je na vás skutečně hrdý, když se vám něco podaří a raduje se společně s vámi. Nikdy vám nebude bránit, aby jste kráčeli svou vlastní cestou, ať už to obnáší cokoli. Vaši nezávislost nevnímá jako hrozbu, naopak, podporuje vás v tom, aby jste kvůli němu nebo vašemu vztahu nezanedbávali své přátele. Partnerova láska je založena na opravdovém citu. Nepotřebuje mít nad vámi moc, ani vámi manipulovat.
Výzva
Obrácené slunce naznačuje, že váš partner se vůči vám stal netečným. Důvodem je nejspíš náročnost jeho profese. Jiné důvody, jako je nevěra nebo pochybnosti týkající se vašeho vztahu, jsou velmi nepravděpodobné. Veškerou energii jej stojí touha dosáhnout úspěchu a uznání. Už mu nezbývají síly věnovat se vám a vašemu vztahu. Prochází právě obdobím zaměřujícím se na sebe sama a jeho vlastní svět. Nic jiného jej v tuto chvíli nezajímá. Teprve až zaznamená i nepatrný úspěch, začne se vám opět věnovat. Musíte se s momentální situací smířit a uvědomit si, že nic netrvá věčně a že i toto období skončí a opět budete více spolu.

O VAŠEM VZTAHU
Dar
Ve vašem vztahu oba reagujete, jakoby by bylo všechno buď černé nebo bílé. I když tomu tak není, ani jeden z vás to není ochoten připustit. Jste si oba vědomi citů, které k vám partner chová. Je vám spolu skvěle a jeden druhým jste naprosto unešení.
Možná jste v minulosti měli o vztahu pochybnosti, v budoucnosti se možná vrátí, ale teď mezi vámi panuje dokonalá harmonie a shoda Bez zábran si projevujete své city a vášeň. Váš vztah se začíná prohlubovat, vůbec vám to ale nenahání strach, ani ve vás neprohlubuje obavy
ze zodpovědnosti. Naopak je zdrojem radosti a pohody. Váš vztah je založen na intenzívním dotýkání od jemných, něžných doteků až po těsná objetí a vášnivé líbání.
Jestliže karta vypovídá o vašem trvalém vztahu, je možné, že plánujete založení rodiny. Pokud tomu tak není, jistě se zabýváte plánováním své skvělé společné budoucnosti.
Pokud Slunce symbolizuje váš budoucí vztah, pak je možné, že vztah navážete během letních měsíců. Nebo se s novým partnerem potkáte v nějaké tropické zemi.
V každém případě však půjde o velmi významné přátelství, které může znamenat začátek nové fáze ve vašem milostném životě.
Výzva
Obrácená karta Slunce v této pozici naznačuje zdržení, zpoždění.
Seznámili jste se s někým, kdo vám připadá úžasný, zdá se, že máte hodně společného. Evidentně to mezi vámi jiskří, ale jakoby něco bránilo tomu, aby se váš vztah začal rozvíjet. Zkuste se zamyslet, zda jste v tomto případě nepropadli svým představám o svém vysněném partnerovi.
Pokud dospějete k závěru, že je tato osoba ta pravá a vaše city jsou opravdové, neváhejte a jděte do toho.
U trvalého vztahu naznačuje obrácená karta Slunce střet osobních zájmů. Každý z vás chce něco jiného a nikdo nechce ustoupit a přijmout stanovisko toho druhého. Oba jste přesvědčeni o své vlastní pravdě. Váš vztah je v tomto okamžiku velmi nevyvážený. Jeden z vás lásku dává a druhý ji jen bere. Jakoby najednou nebylo co
sdílet. Citové projevy, pro vás dva tak přirozené, nyní ustaly. Nepropadejte panice, jedná se jen o přechodné období.

O VAŠÍ BUDOUCNOSI
Dar
Čeká vás období radosti překypující optimistickou energií. Pokud se ve vašem výkladu objevila i karta Velekněžky, je nejspíš na cestě dítě. Jestliže již děti máte, můžete velice pozitivně ovlivnit jejich vývoj. Těšte se na chvíle, které strávíte se svými přáteli nebo milostným partnerem. Váš společenský život se bude odvíjet s lehkostí a přinese vám mnoho zážitků. Je zde také naznačeno zlepšení finanční situace.
Výzva
Ve svých vztazích byste si měli v tomto období dávat pozor na aroganci strnulé myšlení a přehnanou hrdost. Možná, že všechno, čeho se vám nyní dostává, považujete příliš za samozřejmé. Zamyslete se nad tím. Pokud budete jednat vědomě, všechno by mělo být pořádku.

ČERPÁNO  Z KNIHY  TAROT  PARTNERSKÝCH  VZTAHŮ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama