VE VÁHÁCH

11. září 2010 v 19:19 |  MĚSÍC A ZVĚROKRUH

Váhy
KYČLE,  LEDVINY  A  MOČOVÝ  MĚCHÝŘ

Síla dnů VAH ovlivňuje  KYČLE, LEDVINY  A  MOČOVÝ  MĚCHÝŘ.
Co učiníte ve dnech Vah, pro kyčle, ledviny a močový měchýř  bude působit dvojnásob blahodárně, preventivně a léčebně. Pokud možno vyhněte se operacím a zákrokům v této oblasti v období od  23.září. do 23. října. Volte dobu kdy Měsíc ubývá . Při operaci kyčlí se pokud můžete vyhněte dnům Panny, Vah a Štíra.
Vše co ve dnech Vah zatíží tyto orgány, působí škodlivěji než jindy.
V těchto dnech dochází snadněji k zánětům ledvin a močového měchýře. Proto dejte pozor na prochlazení těchto orgánů. Dobrým preventivním opatřením je, když pijete odpoledne mezi 15. A 19. HODINOU HODNĚ TEKUTIN, ABY SE LEDVINY A MĚCHÝŘ DOBŘE PROPLÁCHLY. V této době sbírejte bílé hluchavky, jejichž květy se hodí k přípravě čaje s příznivými účinky na močový měchýř.

LEDVINOVÉ  PROBLÉMY
Jste-li náchylní k ledvinovým problémům, pamatujte, že na vznik močových kamenů mají vliv rajčata. A také po 19 hod. už nepijte mléko. Zatěžujete tím ledviny.

ZÁNĚT  MOČOVÉHO  MĚCHÝŘE
Je nutné pít pro odplavení zánětu hodně tekutin ( voda, nedráždivé nápoje), víc než máte žízeň. Příznivě působí čaj s květů hluchavky bílé. Sbírejte a pijte jej mezi 15. a 17 hodinou. Pokud bylinky na podporu činnosti močového měchýře zakoupíte v lékárně, pijte je rovněž v tyto hodiny.

ČERPÁNO  Z  KNIHY :     SÍLA  MĚSÍCE ,  AUTOŘI : PAUNGGEROVÁ ,  POPPE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama