VE LVU

11. září 2010 v 19:26 |  MĚSÍC A ZVĚROKRUH

Lev
MĚSÍC  VE  LVU - SRDCE  A  KREVNÍ  OBĚH

Síla dnů Lva působí na srdce, krevní oběh, jakož i na záda a bránici
Vše co podniknete ve dnech Lva pro srdce a krevní oběh je dvojnásob blahodárné, preventivní a léčivé. S výjimkou zákroků a operací. Vše co v tyto dny zatěžuje srdce a krevní oběh, působí škodlivěji než jindy. Operaci srdce si neplánujte pokud možno ve dnech od 22. července do 23. srpna. Pro zákrok pak volte dobu ubývajícího Měsíce.
PROBLÉMY  SE  SRDCEM
Zvažte zda umístění Vašeho lůžka je správné. Také můžou působit negativně posuny v oblasti druhého hrudního obratle a špatná životospráva.
VYSOKÝ  KREVNÍ  TLAK
Vyvarujte se přehnané spotřeby pochutin ( káva, alkohol, sladkosti ).Bylinky snižující krevní tlak jsou: jmelí, česnek, česnek medvědí, cibule a přeslička. Také pomáhají pravidelně dodržované ovocné dny ve dnech Berana, Lva a Střelce.viz lunární kalendář. V úvahu také přichází poruchové spaní v geopatogenní zóně, případně nesprávná tělesná orientace při spánku. Spěte vždy s hlavou směrem k severu nebo západu. Bydlíte-li v blízkosti vodního proudu, ukládejte se k spánku příčně k proudu, bez ohledu na světovou stranu. Lidé spící ve směru toku bývají ráno vyčerpáni, proti toku ležící spáč se  často probouzí s těžkou hlavou.
NÍZKÝ  KREVNÍ  TLAK
Udělejte vše co podpoří Vaši látkovou výměnu,tj. cvičení po ránu a dostatečný přísun tekutin mezi 15. a 19. hodinou, narovnání páteře, vyhýbání se těžké stravě a hodně pohybu. Dále může mít vliv posunutí 5. hrudního obratle.
CHUDOKREVNOST
Jako velmi účinný prostředek se osvědčila terapie vlastní krví za pomocí lékaře, pokud možno mezi 9. a 10. hodinou dopolední. Přibývající Měsíc a zemní dny ( Býk, Kozoroh a Panna ), by také prospěly.
DNA
Důležité je intenzívní pročištění krve. Preventivně a léčebně působí čaj z kopřiv, který pijeme denně, pravidelně dvakrát a po 14 dní při ubývajícím Měsíci mezi 15. a 19. hodinou. Vzhledem k poruchovým zónám a záření přezkoumejte umístění vašeho lůžka.

ČERPÁNO  Z  KNIHY :     SÍLA  MĚSÍCE ,  AUTOŘI : PAUNGGEROVÁ ,  POPPE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama