V PANNĚ

11. září 2010 v 19:23 |  MĚSÍC A ZVĚROKRUH

Panna

ZAŽÍVACÍ  ORGÁNY


Síla dnů Panny ovlivňuje  TENKÉ  a  TLUSTÉ  STŘEVO,  SLEZINU  a  SLINIVKU BŘIŠNÍ.
Co učiníte ve dnech Panny, pro trávení a posílení sleziny a slinivky břišní bude působit dvojnásob blahodárně, preventivně a léčebně. Pokud možno vyhněte se operacím a zákrokům v této oblasti v období od 23.srpna do 23.září. Volte dobu kdy měsíc ubývá .
Vše co ve dnech Panny zatíží tyto orgány, působí škodlivěji než jindy.

STŘEVNÍ  PROBLÉMY
Je třeba změnit  stravovací návyky. Ovšem pomalu, vše nejde změnit ze dne na den. Tělo potřebuje čas na tuto změnu. Hodně syrové zeleniny je nezřídka spouštěcím faktorem střevních problémů. Je sice velmi zdravá, ale všeho s mírou. Problémy tohoto typu skoro vždy souvisí se špatnou stravou a proto je třeba změny.
Někdy se na tomto problému podílejí i posunuté obratle, zvláště 6. a 12. hrudní obratel, ale i 1. obratel bederní.

ZÁCPA
Hlavním zlem je nesprávná výživa. Vaše strava nemusí být vždy zdravá, ale musí Vám také chutnat. Necpěte do těla nic co Vám nechutná jen proto, že jste se někde dozvěděli, že je to zdravé. Chlebový nápoj uvede Vaše  lenivé tlusté střevo do pohybu. je možné, že vám nebude chutnat, ale pokud potřebujete pomoci zkuste jej. Dostanete jej koupit v prodejnách zdravé výživy. Je vynikajícím prostředkem, jak přirozenou cestou napravit problémy se zažíváním. Pijte delší dobu jednu sklenici a pozorujte účinky. Můžete jej pro lepší chuť zředit s vodou.
Berte na vědomí, že stálé požívání projímadel je pro tělo škodlivé. Pokud vezmete střevu funkci, která mu byla dána, zakrní a nepracuje tak jak by mělo.
Sklenice vlažné vody ráno, před snídaní také zabírá.

PRŮJEM
I při těchto potížích hrají roli stravovací návyky. Zvažte zda nepožíváte potravinu, která tento stav vyvolává a snažte se její konzumaci omezit.

SLINIVKA  BŘIŠNÍ
Pro prevenci se zřekněte bílého cukru. Med není vhodnou náhražkou cukru.

ČERPÁNO  Z  KNIHY :     SÍLA  MĚSÍCE ,  AUTOŘI : PAUNGGEROVÁ ,  POPPE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama