PŘIBÝVAJÍCÍ MĚSÍC

9. září 2010 v 19:00 |  MĚSÍC
PŘIBÝVAJÍCÍ  MĚSÍC

Přibývající Měsíc přivádí, plánuje, přijímá, buduje, vdechuje, čerpá energii, sbírá síly, vyzývá k ohledům a k oddechu. Čím blíže k úplňku, tím silnější je i působení síly.

Co učiníme v obou týdnech přibývajícího Měsíce pro posílení organismu a jeho regeneraci, bude mít mnohem větší účinky než za ubývajícího Měsíce. Tělo je schopno přijímat, a také - při stejných dávkách potravy - lehčeji přibírá. Mějte však na paměti, že regenerativní a posilující prostředky a metody jsou mnohem účinnější, je-li tělo netoxikováno za ubývajícího Měsíce.
Všechny projevy nedostatečnosti lze za přibývajícího Měsíce odstranit lépe než za měsíce ubývajícího.Obzvláště minerály a vitamíny jsou přijímány snáze. Preparáty s magnéziem, kalciem a železem mají lepší účinky. Zvláště pro těhotné ženy je důležité, aby byl přísun železa pravidelný a uspokojivý.. Za přibývajícího Měsíce by měly dodržovat předepsanou dávku.
Vodnatelnost v těle a v nohou je za přibývajícího Měsíce mnohem častější a bývá obtížnější ji vyplavit močopudnými prostředky.
Všechny příznaky otrav, od píchnutí vosím žihadlem po otravu houbami mají v této době silnější dopad.
Hojivé masti přijímá tělo za přibývajícího měsíce mnohem snadněji.
Čím blíže k úplňku, tím nepříznivější jsou šance na úspěšný průběh operací, tvoří se ve větší míře jizvy a hůř se hojí.

ČERPÁNO  Z  KNIHY :     SÍLA  MĚSÍCE ,  AUTOŘI : PAUNGGEROVÁ ,  POPPE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama